Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fertőzés, késői peteérés,...

Fertőzés, késői peteérés, beágyazódás vagy baba? Bő fehéres-sárgás, hol vizes, hol krémes folyás kpidőtől, hasszúrka

Figyelt kérdés
Undi lesz, szólok! de nem tudom máshogy a lényeget megkérdezni. szal kpidőben (is) voltunk együtt, de a gyógynövényes masszázsolaj belekerült az intim részekbe, nem tudom ettől lehet-e, de azóta folyamatosan fehéres-halványsárgás, eddig krémes, ma (22.cn)meg hol vizes átlátszó, hol krémes folyásom van, nem rengeteg, de tisztasági betét mindig kell. Közben tegnaptól szórkálgat hol a petefészkem, hol a méhem. Egyszerre reménykedem, h hátha végre babácsak és félek nehogy fertőzés legyen. vajon melyik? (szaga nincs, nem ég, nem viszket, tudom jól sajnos milyen a gomba, régen gyakran volt, mióta nem eszem cukrot soha, savanykás váladék) más tünet nincs, csak még olyan lelkizős, sírós érzékeny lelkiállapot mint mensi előtti napon szokott. de addig még 1 hét van.

#baba #fertőzés #sárgás fehér folyás
2013. nov. 25. 13:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia:)ha hiszed ha nem én éppen így vagyok.Mi is rajta vagyunk,hogy babánk legyen és nekem is ugyan ezek a tüneteim és a folyásom is ugyan ilyen.Nincs szaga nem viszketek és sárgás-fehér,nagyon bő és nekem is kell mindig tisztasági.Igaz nekem már 13 napja késik és clostys hónap után vagyok.Tesztet nem csinálok bár megvettem:)nagyon haragszom a tesztekre mert sokat csalódtam már.Nem késett még ennyit de várok még egy hetet és megyek orvoshoz.Jaj igen és nekem a menszi idején barnázás is volt,de csak maszatolás szinten.Hát nagyon bizakodom:)Sok szerencsét nektek!
2013. nov. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hát ez őrület, ilyen önuralmat! nagyon komoly vagy, le a kalappal. Szerintem azért ez elég vsz akárhogy is nézzük a te esetedben. 2 hete késik. mi más lehetne? (tudom, sok minden, de azért a closty is meg a tüneteid is eléggé erre utalnak. Annyiból azért már nem ártana csinálnod (egy mostanra tutira +) tesztet, hogy ha bebizonyosodik, h van baba, azért lehet, h nem ártana, ha megnyugtatna egy doki, h minden rendben a folyás miatt (nehogy fertőzés legyen, ami veszélyezteti). hú légyszi MINDENKÉPP írd meg, h mi lett! drukkolok
2013. nov. 25. 19:18
 3/22 anonim ***** válasza:
Megírom mindenképp mi lett:)szorítok neked is:)
2013. nov. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
:D hát én is pont ugyanígy vagyok!! Drukkolok nektek :)
2013. nov. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nos,valakinél valami fejlemény? :)
2013. nov. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Még mindig semmi ugyan az van ami eddig:)folyamat kurtyog a hasam:)de szerintem holnap megyek orvoshoz.Első válaszló voltam.
2013. nov. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Én is megyek dokihoz,de csak hétfőn rendel akihez járok,szóval mindenképp írd meg mit mondott! :) annyira hajt a kíváncsiság... :) és még csak jövőhét szerda-csütörtök esedékes a következő mensim:/ tüneteid vannak egyébként? :)
2013. nov. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
sziasztok lányok, vicces, h egy ilyen furi tünetegyüttessel ennyien vagyunk. nálam annyi a fejlemény, h nagyjából minden elmúlt, sztem csak vmi enyhe fertőzés, vagy tisztulás lehetett, mert azóta sivatag. es kiváncsiságból 2szer megmertem az ebredesi hőm és hát az eredmény enyhén szólva lóhasztó, nemhogy baba nem lehet, de tuti nem volt peteérésem sem, sőt atz sem értem, h egyáltalán hogy lehetek életben ennyire alacsony hővel.. 36,5 előbb, mára meg csak 36,3. szájban mérve, jó higanyos új mérővel, szal tuti ennyi. hát részemről, marad a doki, kövi ciklus elején megyek átjárhatóságira, aztán megint closti elvileg. nálatok fejlemények?
2013. nov. 28. 12:54
 9/22 A kérdező kommentje:
kedves első, neked már tutira!!! kimutatná a teszt, még mindig nem szántad rá magad? írd meg feltétlen mi volt a dokinál, meg hogy miket éreztél azóta! drukkolok naon!
2013. nov. 28. 12:57
 10/22 anonim ***** válasza:
Szia:)/első vagyok/nem mentem el az orvoshoz mert felhívtam és csak jövőhét szerdán tud fogadni.A teszt!!:):)körülöttem az ismerősök is csodálkoznak hogy még nem csináltam meg:)a párom szegény már nagyon sajnálom mert próbálkozik rávenni hogy csináljam meg.Ma reggel a vc tartályra rakta hogy észrevegyem.Nem merem megcsinálni!!!Majd az orvos megmondja ultrahangon hogy baba,ha pedig nem baba akkor miért marad el a menszim.Már annyi tesztet csináltam....nem akarok csalódni.Ezt csak az érti meg aki így van mint én.A tüneteim:)a folyásom már nem sárga hanem vízszerű és bő,fájnal a mellbimbóim,néha szédülök és jó az étvágyam.Bár én nem mérem a hőm de a párom is megjegyezte hogy milyen meleg a testem.Hónapok óta produkálok tüneteket ezért nem élem magam bele mert már sokszor becsaptak.Ez most closztys hónap ezért most talán kicsit jobban bizakodom:)megírom mindenképp mi volt az orvosnál és persze addig is bekukkantok ide:)
2013. nov. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!