Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? Testápolós...

Mi lehet ez? Testápolós krémes folyásom van 2 napja de nagyon nagy mennyiségű

Figyelt kérdés

Két napja tisztasági betétet kellett odaraknom mert annyira folyik ilyen testápolószerű folyásom. Eddig nem tapasztaltam ilyet még, ha volt is épphogy minimális.

A görbém ilyen: [link]


2011. nov. 19. 15:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Lehet pl egy gombás fertőzés is.
2011. nov. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Semmi más tünetem nincs csak ez, nem viszket, nem büdös semmi
2011. nov. 19. 15:24
 3/15 anonim ***** válasza:
22%

Ha betétet kell hozzá használnod, és ez nálad egyáltalán nem megszokott jelenség, akkor fordulj orvoshoz!

Semmi mást nem jelent! Mire számítasz, hogy azt írjuk: jujj ovud van? Vagy mi?

A durva folyás orvosra tartozik!

Jobbulást!

2011. nov. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem számítok arra hogy juj ovum legyen, mert mint látjátok ebben a hónapban eddig még nem volt aktusom, sőt már a múlthónap második felében sem :) Nem baba miatt kérdeztem, orvosom szabadságon van jővőhéten így nem tudok hozzá menni
2011. nov. 19. 15:30
 5/15 anonim ***** válasza:
33%

Ha nem babára számítasz, akkor az orvosi kérdéseknél a helyed! Ha valaki mutogatja a ciklus.hu-t, akkor feltételezzük, hogy babázni szeretne!

A körzeti egészségházakban, bármelyik orvos fogad, ingyenesen, és nem kell a saját orvosodra várni addig, amíg csúnyán elfertőződsz esetleg!


Megkérdezhetem, hogy akkor minek vezeted a hődet?

2011. nov. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%

Kedves 15:28-as válaszoló! Ha ilyen bunkón tudsz csak reagálni, akkor miért vagy fent ezen a fórumon?

Egyébként az ovut nem testápolószerű folyás jellemzi. A kérdező csak tanácsért fordult azt olvasókhoz, nem tudom miért kell flegmázni vele. Gondolom te is tanács miatt vagy itt és valamilyen kérdésed van, hisz ez a "gyakori kérdések.hu"...neked hogy esne ilyen válasz????!!!!

2011. nov. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Kedves 16:06

Orvos vagy, és van mobil vizsgálóasztalod, és laborod?

Nem?

Hogy hogy?

Mit válaszolnál a kérdezőnek, így látatlanba? Mi baja van?

2011. nov. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
Semmit nem válaszolnék látatlanban, ezért nem is válaszoltam, de szerintem az sem válasz, hogy "mire számítasz? Azt mondjuk jujj ovud van?" Hát szerintem nem erre számított, hanem arra, hogy ha esetleg valakinek volt ilyen, akkor tud tanácsot adni! Én azért olvastam el a kérdését, mert engem is érdekel és láttam, hogy vannak már válaszai, de amikor elolvastam őket kicsit kiakadtam a Te válaszodra! Bocsi, nem piszkálni akarlak, tényleg :(, de ez ilyenkor tök szarul esik a kérdezőnek, hogy így lekezelik!
2011. nov. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%
Előző vagyok! Kérdező, ha beírod ide a keresőbe, hogy "testápoló" akkor kidob egy csomó ezzel kapcsolatos kérdést, lehet, hogy találsz benne választ, ami megfelelő! :)
2011. nov. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
arra én is kíváncsi vagyok, hogy miért vezeted a hődet és a nyákváltozásodat a ciklus.hu-n, ha nem szeretnél babát? mire használható még a hőgörbe?
2011. nov. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!