Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meglepetés a baba neme, más...

Meglepetés a baba neme, más is van így?

Figyelt kérdés

Saját döntés, vagy így alakult?

Nálunk így alakult, voltam több helyen és dokinál...

19.hét fiút mondtak

27.hét másik doki, másik hely:lány mondott

36.hét oldalt feküdt a baba, véletlenül sem látni...

Tudom nem sok van vissza, de olyan fura a mai világban- pont mi nem tudhatjuk.

Mellette nagyon lányos megérzésem van, ezt hozzáteszem....csak nem akarom beleélni sem magam, mert lehet nem jól érzem.

Másnak tapasztalat? járt vki így?



2013. febr. 22. 09:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi saját döntésünk alapján nem akartuk tudni (vagyis a férjem szerette volna nagyon, hogy meglepetés legyen). Aztán végül a 25. vagy 26. héten véletlenül mégis kiderült. Annyira egyértelmű volt, hogy fiú, hogy még én is meg tudtam állapítani :-)
2013. febr. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én minden gyerekről meg akartam tudni, és meg is tudtam a nemét, legkésőbb a 28 hetes uh-n. Így annak megfelelően tudtam készülni (ruhákkal, névvel és gondolatban is). De ha már így alakult nálatok, tekintsd egy nagy kalandnak, nemsokára kiderül!
2013. febr. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Személyes tapasztalatom nincs, csak a logikám. 19 hetesen még igen picike, akármit nézhettek fütyinek, valami belógott a képbe. De a 27. héten szerintem egyértelműen látszott volna, ha van ott valami... én is inkább a lányra tippelnék nálatok emiatt. :) Azért, ha megszületett, meséld el, mi lett végül! :)))) Sok boldogságot! :)
2013. febr. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

18 hetesen nem látta a doki, jövő hèten 24 hetesen kiváncsi leszek megmutatja-e magát...

Az elsőnél fiút éreztem, vagy lehet azért mert azt szerettünk volna, lány lett, ott 18 heti uh-ön meg is mondták!

Most lány szeretnénk, hát kiváncsi vagyok mi lesz!!?


Ha nem mondják most meg, 2 hét múlva megyek 4d uh-ra, ott biztos kiderül!

Te nem voltál!?


Én szeretném tudni mi legyen, mert tipikusan az vagyok, lány rózsaszín, fiú kék!

Rózsaszín babakocsim van, minden ruha csajos, minden pléd, kiegészítő.

Ha fiú lesz mindent le kell cserélni!


Néha úgy vennék ezt azt, de ugye nem tudom rózsaszínre vagy kéket!?

Az ami unisex lenne, fehér, vagy bézs, mindig olyan fiús figura van rajta, majom, oroszlán , viziló, az megint csak fiús inkàbb nekem.

2013. febr. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Hát a készülődés szempontjából (ruhák), vannak unisex dolgok a nagyon elejére, illetve van egy 4éves leányzóm, akitől a rózsaszín dolgok megmaradtak, azt is rendbetettem....

Ágynemű bézs macis, babakocsi narancs-fekete

Kispléd van kék,rózsaszín, krémszínű csak a baba hiányzik már:))

Aztán szüléskor majd kiderül-elvileg apa is ott lesz- együtt tudjuk meg. Névvel készültünk lány, és fiú névvel is...

2013. febr. 22. 09:37
 6/15 anonim ***** válasza:
Mi úgy indultunk, hogy nem akarjuk tudni. Már 3szor megmondták volna, de mindig szóltam, hogy nem szeretném tudni. Viszont ha csak valami csoda nem történik, akkor a 31. héten kiderül
2013. febr. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nálunk is csak így alakult.Bár talán még van remény hogy megtudjuk,mert minket is érdekel.18.héten fiút mondtak.

27.hét másik doki,máshol inkább lány de csücsült.Mindkétszer 4D-n voltunk és mégsem biztos.Még egyszer elmegyünk,ha ott sem mutatja meg magát akkor meglepi lesz.Én inkább fiút érzek...

2013. febr. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én ma vagyok 20 hetes és eddig egyik dokinak tippje se volt rá. Eléggé rossz. :(

Én is lánynak érzem, de szintén nem élem bele magam addig amíg nem látom a saját szemeimmel.

Hogy ha elmész egy professzionális 4D UH-ra és olyat csinálsz, amitől mozogni szokott, akkor szerintem ott 100%-ra meg tudják mondani a nemét.

Én holnap megyek. Naaagyon izgulok! :)

2013. febr. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó sok sikert nektek:))

Én már nem kapkodok ide-oda 4D, ...ha ennyire "lehetetlen küldetés" volt eddig megtudni akkor ezt a 2-3hetet már kibírjuk vhogy, igaz közben kíváncsi vagyok nagyon:)

36+2hetes vok...

2013. febr. 22. 12:36
 10/15 A kérdező kommentje:

Kepzeljetek ma pont 38hetesen megkértem a dokit ctg , és vizsgálat után h nézzük meg hátha látszik a baba neme: na megkaptam az eredményt, kisfiunk lesz kinyomtatta tisztán láthatóan a képet, mint bizonyíték:)

Ötletek hogyan mondjam el du apának ha hazaért?

Illetve lányos anyucik hogyan szoktatok hozza a fiús dolgokhoz a lányka után? Kicsit fura lesz most nekem, gyorsan agyban utolérni az eseményeket....

2013. márc. 6. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!