Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan eshetnék teherbe és...

Hogyan eshetnék teherbe és mikor? Mikor érdemes melyik előtte vagy utána?

Figyelt kérdés
a menstruációm kezdete:júl.25. és a vége:29. és rá aug.01.02.ekkor voltam eygütt a férjemmel de nem estem teherbe.és nem tudjuk hogyan lehetnék az és mikorra kell ezt betervezni vagy meg várni az időt 8 éve vagyunk házasok és szeretnénk egy gyereket

#teherbeesés #menstruáció előtt vagy utána pár nappal
2013. aug. 6. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
kozepidoben kell ket naponta együtt lenni, de jobb ha egesz honapba ketnaponta van szex
2013. aug. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Huh, ezt nem hiszem el, hogy ennyire nem vagy képbe a női testeddel.


Honnan veszed, hogy nem estél teherbe aug. 1-én?


Van rengeteg hasznos oldal, olvasd el. :

[link]

2013. aug. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aktus után 5 nappal nincs az a teszt ami kimutatná terhes vagy-e.. Ha 28 napos a ciklusod akkor a 14. napon van peteérésed, akkor érdemes próbálkozni. Tesztelni pedig a nem várt mensi napján, vagy ha késik.
2013. aug. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha mindig pontosan 28 napos a ciklusod, akkor ma van peteérésed. Ha eddig nem bjtatok ágyba, hát hajrá, talán még nem késő. Ha pár nappal hosszabb, akkor is hajrá.

Érdemes lenne utánaolvasnod a neten, sok hasznos tapasztalatról olvashatsz ezzel a témával kapcsolatban!

Sok sikert!

2013. aug. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!