Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek ikerterhes, ha 5...

Lehetek ikerterhes, ha 5 nappal a nem várt előtt pozitív a 25-ös tesz? A ciklusom 24-25 napos.

Figyelt kérdés

2013. nov. 28. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 6 nappal előtte délutáni 25ös teszt pozitív lett, és egy baba van.
2013. nov. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Háromból két gyerekkel már ennél is korábban teszteltem pozitívat, de nem lettek ikreim.

Persze Neked ettől még lehetnek, de ez nem jelent semmit...

2013. nov. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy mindkét előttem szólónak ikerterhességként indult, de végül egy baba lett. Ahogy észre nem vehető vetélések vannak, úgy ilyen is előfordulhat. Amúgy a ciklusaid elég rövidek, lehet, hogy ez okozza a korai pozitív tesztet, mert ha a ciklus első 10 napjában már van peteérés, akkor akár már mutathatja egy babánál is.
2013. nov. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet tudni. Hallottam olyanról, akinél ikrek sikerültek, és sok olyanról, ahol 1 baba sikerült. Az UH megmondja pontosan. Várjuk a fejleményeket!

Ui.: Bár olyat is hallottam, hogy csak a második UH-on látták, hogy két baba van! Egypetéjűek voltak és az 5. heti UH-n még cak egyre tippelt a doki.

2013. nov. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek. Jövőhéten megyek uh-ra és remélem kiderül. Múltkor azt mondta a doki, hogy ha rövidebb a ciklus, lehet hogy később van a peteérés. Bárhogyan gondolkodom ezen, én nem tudom értelmezni, mert a logika azt diktálná, hogy akkor hamarabb...no mindegy, én úgyis cask a sötétben tapogatózok.
2013. nov. 28. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!