Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt napján vagyok,...

Nem várt napján vagyok, éjszaka úgy görcsöltem, mint amikor megszokott lenni, de vérzés sehol. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Felébredtem hajnalba iszonyúan görcsöltem. mint amikor megjön, rohantam is a wcre, de vérzés sehol. Gyógyszert kellett bevennem annyira fájt, de ez mindig így szokott lenni, ha megjön. Visszafeküdtem továbbra is csak szenvedtem, majd reggel felkeltem elmentem wcre, de még mindig semmi és azóta se. És a hasam se fáj már annyira. Szerintetek reménykedhetek? Általában mindig pontosan jön meg. Ha holnap reggel tesztetek x-epillel, valószínű már kimutatja? Köszi
2013. nov. 30. 08:41
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és ma vagyok a 14 dpo-n.
2013. nov. 30. 08:42
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt, sőt nèha most is görcsölök....drukkolok ìrd meg....
2013. nov. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Tica0121 ***** válasza:
Szerintem már tuti kimutatja, nekem pl a 10-es érzékesnységű teszt a nemvárt előtt 4 nappal délutáni vizeletből kimutatta. Szorítok!! :D
2013. nov. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi nektek, olyan feszült vagyok, hogy mi lesz :) majd megírom.
2013. nov. 30. 10:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálam UGYANEZ volt (a nemvárt nap előtti éjszaka), amikor a Kisfiammal terhes lettem. :) Szintén még gyógyszert is vettem be, olyan menstruációs görcseim voltak, vérzés pedig sehol. Szóval én nem vagyok szakértő, de szerintem ez nagyon-nagyon jó jel... Drukkolok! :) (Én csak 2-3 nap múlva reggel teszteltem, akkor már erős pozitív volt.)
2013. nov. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, olyan izgatott vagyok, mindenképp megvárom a reggelt és akkor tesztelek :)
2013. nov. 30. 10:50
 7/10 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jött meg, csináltam tesztet és totál negatív :( nem értem hogy akkor most mi van, lehet hogy ma mégis megjön.
2013. dec. 1. 08:07
 8/10 A kérdező kommentje:
Megjött sajnos, ráijesztettem a teszttel...
2013. dec. 1. 09:21
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom. :( Ezek szerint a vérzés nélküli menstruációs görcsök sem mindig utalnak terhességre... :(((
2013. dec. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát ezek szerint nem, de nagyon furcsa volt, ilyet még soha nem éreztem.
2013. dec. 1. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!