Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8hetes kismami vagyok,3...

8hetes kismami vagyok,3 egymást követő héten volt 1 éjszaka, hogy hajnalban arra ébredtem, görcsölök, mintha megakarna jönni ez kb.1óra hosszáig tartott, utána elmult. Nem volt, vérzés, vagy pecsét, semmi/hála ég/. EZ természetes?

Figyelt kérdés
2008. szept. 23. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak ijesztgetni, de amikor én elkezdtem görcsölni, rá 3napra el is vetéltem. Jobban mondva már előbb, mert csütörtökön rossz érzésem volt elmentem dokihoz, aki mondta, h mi van, és aznap este kezdtem görcsölni. Vasárnap meg elkezdtem vérezni. Szerintem érdemes lenne elmenni orvoshoz, ha másért nem, hogy megnyugtasson, h nincs semmi baj. Csinál egy UH-t, abból úgyis látszik, h jól van e a bébi! Remélem nem lesz semmi baj. Vigyázz magatokra!!!
2008. szept. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Lehet akár normális is. Nekem is voltak mensi szerű érzéseim amikor meg kellett volna jönnie, sőt nekem vérzés is volt. Szerencsére tényleg csak azért volt, mert a szervezetem emlékezett rá, hogy meg kellene jönnie, ezt az orvos mondta. Azért jobb felkeresni, felhívni az orvost, biztosat csak ő mondhat. Minden jót! 30 hetes kismama.
2008. szept. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is éjjelente volt görcsöm az elején, és erősebb mint a menzis. Elkezdtem magne b 6-ot szedni, és elmúlt.Azóta sincs semmi gondom. Nekem azt mondták, hogy a méh alakul, növekszik.
2008. szept. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak görcseim a terhességem elején (6hét). Először csak napi egyszer, majd sajnos ez egyre gyakoribbá vált (egy éjjel alatt minden órában felkeltem, és kb 15 percig görcsöltem, közben levert a víz..) Sajnos rá két nappal vérzéssel kórházba kerültem. Szerencsére megmaradt a pici. Azóta MagneB6-ot kell szednem naponta és nagyon sok folyadék és sok pihenés.

Szerintem minnél előbb menj el az orvoshoz. Én is azt hittem, hogy nincs nagy baj hiszen nem vérzek, aztán bekövetkezett az is :(

12 hetes kismama

2008. okt. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!