Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció előtt 1-2 nappal,...

Ovuláció előtt 1-2 nappal, aznap vagy utána?

Figyelt kérdés
Mikor a legesélyesebb, hogy összejön a baba?
2013. nov. 30. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
pont ezeken a napokon...
2013. nov. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Konkrétan melyik az esélyesebb.
2013. nov. 30. 15:04
 3/9 anonim ***** válasza:
konkrétan mind
2013. nov. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ovuláció előtt 1-2 nappal,aznap....utána már nem olyan esélyes.
2013. nov. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ajánlom,hogy nézd meg a ciklus.hu
2013. nov. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ovuláció előtt illetve az ovuláció napján. (Általában hajnalban lökődik ki a petesejt, élettartama 12-24 óra átlagosan.)

Viszont hogy egész pontosan mikor van ovu, azt senki sem tudja, kivéve ha folyamatosan UH-ra van kötve...

2013. nov. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Esély mindegyik napon van ezek közül, de ovuláció elötti napon a legjobb. Ovu után már előfordulhat, hogy túlérett a petesejt, mire megtermékenyül, ami nem jó (Czeizel könyvében én ezt olvastam)
2013. dec. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Előző vagyok. Még azt szeretném hozzáfűzni, hogy ha kétnaponta vagytok együtt akkor még az ondó minősége is megfelelő (túl gyakori együttlétnél csökken az életképes spermiumok száma), és nem is késitek le az ovulációt, mert a spermiumok még életképesek lesznek, és bevárják a petesejt érését.
2013. dec. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ovu előtt és ovu napján. Utána már nagyon kicsi az esély. Mint ahogy előttem is írták, ovuláció környékén legyetek együtt 2 naponta és akkor tuti elcsípitek a tüszőrepedést.
2013. dec. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!