Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már két éve próbálkozunk a...

Már két éve próbálkozunk a férjemmel egy kisbabán. Sajna eddig semmi. Már voltam nőgyógyásznál de azt mondta rendben van minden, a menzeszem nem rendszeres nem is volt az soha! Lehet valaha gyerekem? Vagy hiába várjuk?

Figyelt kérdés
2008. júl. 11. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
És a pároddal minden rendben van? Ezt nem ártana tudni. 2 év hosszú idő, szerintem menjen el ő is dokihoz aztán annak függvényében dől el mi a teendő. Sok sikert nektek, kitartás!
2008. júl. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A férjed is volt spermavizsgálaton?
2008. júl. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha minden okés, akkor nem tudom mi lehet a gond.

De én akkor azt csinálnám, hogy minden menses mentes napon együtt lennék a párommal, talán összejönne. Ezt próbáltátok már?

2008. júl. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én elmentem dokihoz megkérdeztem hogy rendben vagyok e aztmondta hogy igen. később csak visza mentem ugyanahhoz a dokihoz és aztmondtam neki hogy én mindenképp akarok gyereket most mert már nekem sürgös a dolog,és már 1 éve probálkozunk. akkor tényleg látta hogy komolyan akarom és vérvizsgálatra küldött ami kimutatta hogy mégis csak van valami ami miatt nemjött ösze. az nemelég ha megvizsgál ultrahangal. a vizsgálat onnan kezdődik hogy minimum ultrahang+vérvizsgálat. és ha itis aztmondja minden ok akkor már lehet a férjedet is küldeni egy spermavizsgálastra. amióugy vérvétel voltmáe?
2008. júl. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én a helyedben keresnék egy másik dokit. Mégis milyen vizsgálatokat végeztek már el? Mi öt éve probálkozunk, nekem sikerül teherbe esnem de sajnos a 10.hét előtt elvesztettem a kisbabáimat. Most derült ki hogy a sárgatest hormonom nem jól müködik. És van az egyik génemmel is egy kis probléma. De szerencsére mind a kettő orvosolható.
2008. júl. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a kérdés írója vagyok!! mindenkinek köszönöm a hozzászólást!!!!volt már vérvizsgálat meg vizelet,de semmi elváltozást nem állapítottak meg.amikor ultrahanggal megvizsgált,direkt megkérdeztem tőle,hogy nem e lát valami elváltozást de ott se látott semmit.az viszont igaz,a férjem még nincs megvizsgálva...talán vele lehet probléma
2008. júl. 11. 17:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Ennyi idő után az a minimum, hogy átjárhatósági vizsgálatra küld, szerintem. Főleg, hogyha hormonálisan minden rendben. És nem értem, a férjedet miért nem küldte spermavizsgálatra? Az a legegyszerűbb minden vizsgálat közül.

Szerintem keress egy másik orvost, mert a tied nem elég alapos.

2008. júl. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!