Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen tünetek vannak amiből...

Milyen tünetek vannak amiből biztos hogy terhes az ember?

Figyelt kérdés
Párommal tervezzük a babát, fél éve próbálkozunk eddig sikertelenül. Késni nem nagyon szokott, a legtöbb késés is eddig 2 nap volt. Most viszon 3 napja késik már. Nem merem magam beleélni, de azért annyira nem tudom visszatartani mert várjuk már a babát nagyon. Érzékenyek a melleim. Sose szoktak csak az utóbbi 2-3 hónapba menszesz előtt. Hetek óta érzékeny de még nem jött meg. Egy hete kb fáradékony vagyok. (lányomnál ez volt az első tünet). 2 napja tüsszögök 5 percenként, ismerősöm azt mondta neki is így kezdődött a terhessége, hogy tüsszögött bár elég fura tünet sose hallottam. Állandóan úgy érzem hogy megjött de csak folyás. Hétfőig várni szeretnék a tesztel biztos ami biztos félek a csalódástól. Szerintetek? Tudom így nem tudtok sokat mondani de legalább hogy milyen tüneteitek voltak nektek.
2013. nov. 30. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

A hapcizás szerintem butaság,azt hagyd! :)

Minden más amit érzel lehet babára utaló jel,én is így voltam.Azt hittem meg akar jönni,fájt a cicim és láss csodát itt egy 11hetes csöpplány mellettem.Szerintem egy darabig még ne várj tünetet mert nem lesz.Tesztelj és írd ki légysz hogy mi lett az eredmény!! Gondolog rád.....minden jót!

2013. nov. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Mi 8 hónapja próbálkozunk a babcival. Hát, h mi mindent össze produkáltam már ez idő alatt...Komolyan, már azt is, mit tudom én, h zsíros a hajam ezt is előjelnek vettem! Rosszul létek, hányinger, cici fájdalom, álmosság, meg álmatlanság stb stb...És egyszer sem lett semmi.

Csinálj egy tesztet és abból kiderül :) Nagyon nem akarlak biztatni semmivel, h most igen babás vagy ezt mondom a tünetek alapján, aztán meg jön a szokásos csalódás :( Hááát :/ Szívből kívánom h, sikerüljön a picuri, őszintén drukkolok :)És azért írj, mi lett!!!

2013. nov. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző voltam! Teljesen egyet értek az előzővel :) Már mint írta, ne keress előjeleket, egy darabig nem lesznek! Vagy nem tudom, nem vagyok állapotos vagy voltam valaha, de szűk családi/baráti körben, van kismama vagy már anyuka (6emberre gondolok pontosan). Ők semmit sem éreztek az el nem maradt mensiig vagy még jóval utána sem!
2013. nov. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

az elején szinte nem is volt tünetem, csak egy kicsit feszült a mellem, de nem vészesen.

inkább csak lelkileg tudtam, hogy jön a baba. van aki nem hisz ebben, de én megéreztem, hogy sikerült :)

2013. nov. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
pozitív terhességi teszt. Ez a biztos. Szorítok.
2013. nov. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak a mellem volt érzékeny, semmi más tünetem nem volt a nemvárt előtt.
2013. dec. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
4 nap késés , sose volt enny. Izgulok már azért de nem birok ilyenkor tesztet venni :( :)
2013. dec. 1. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!