Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor mondtátok meg a párotokn...

Mikor mondtátok meg a párotoknak, hogy babát vártok? Azonnal a pozitív teszt után vagy vártatok még vele napokat, heteket, hogy biztos legyen?

Figyelt kérdés
2013. nov. 30. 23:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
2 hèt utàn
2013. dec. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
azt nem akarod megvárni amíg szülsz? mondd el. aztán ha mégse, akkor elmondod azt is...joga van tudni
2013. dec. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Pár másodpercen belül :)

Ki se bírtam volna, hogy ne mondjam el azonnal :)

Közös ügy szerintem, teljesen mindegy, hogy biztos-e vagy sem..egyébként meg ha egyértelműen pozitív, akkor miért ne lenne biztos? Baj később is történhet...

2013. dec. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A pozitív teszt után azonnal! Két nap múlva teszteltem még egyet, azután a szüleinknek elmondtuk, a többieknek csak a 12. hét után. Igaza van az előző válaszolónak, rá ugyanúgy tartozik minden információ!
2013. dec. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is tudtam volna várni vele. Tudta, hogy nem úgy jött meg, ahogy kellett volna, meg tudta furán érzem magam stb... Orvoshoz is elvitt, így egyből kérdezte mit mondott. Szerintem rá volt írva az arcomra... :)
2013. dec. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Reggel teszteltem, és este mondtam el. Dolgozott, és személyesen akartam, nem telefonon.
2013. dec. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőt rögtön, kifutottam hozzá az udvarra, kezemben a teszttel. Szuper érzés volt az is, hogy 2 csíkos a teszt, és az is, hogy mennyire örült a férjem.

A másodiknál nem volt itthon, ráadásul a még a várható mensi előtt csináltam, és az első próbálkozós hónapunk volt, úgyhogy el sem akartam hinni. Először nem is akartam felhívni, de aztan nem bírtam ki, és nagyon boldog volt.

Szerintem a legjobb, amikor a szerelmeddel egyútt örülsz a pozitív tesztnek.

2013. dec. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Rögtön! Megcsináltam a tesztet és hívtam is mert dolgozott, de nem vette fel. Így a munkahelyi e-mail címére küldtem el a pozi teszt képét egy idézettel.

Nem is bírtam volna várni nemh heteket még egy napot sem. Ugyanannyira tartozik rá is mint rám. Ha mégse lettem volna terhes azt is együtt tudtuk volna meg. Semmit nem szoktam titkolni. Ő az első akivel legyen bármi is az egyből megosztom vele! Nálunk ez így természetes.

2013. dec. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi együtt csináltuk a tesztet, ott volt velem a fürdőszobában. Türelmesen megvártuk a három percet, aztán megláttuk a két csíkot. Először láttam sírni. :)
2013. dec. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én tuti ami tuti alapon vettem egy tesztet, mert azt hittem, h cisztám van. Nem is szóltam róla neki. Épp telefonon beszéltünk, mikor megcsináltam és közöltem vele a szavába vágva, h van egy pozitív terhességi tesztem. Erre kiakadt, h miért nem szóltam neki, h tesztet vettem. Mondtam, h a két dolog súlya eléggé eltér egymástól, úh most inkább a pozitív teszten rágódjunk. Előtte azért még pár percig nézegettem, h tutira terhességi és nem ovulációs a teszt és még kétszer átnéztem a használati utasítást. Utána pedig 3 napig túrtam a netet, h létezik-e fals-pozitív teszt. Azóta túl jutottunk a kezdeti sokkon és már nagyon várjuk a babát.


11 hkm.

2013. dec. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!