Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megjelent halványan a második...

Megjelent halványan a második csík, de el is tűnt. Akkor ez azt jelenti hogy nem sikerült?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudom mennyi ideje késik, vagy mikor kellett volna megjönnie mert hol így hol úgy, az biztos hogy mindig hó végén jön meg. Maximum szerintem 2 napot késett és reggel csináltam egy tesztet (x-epil) meg is jelent szinte rögtön a második csík nagyon halványan de el is tűnt pár mp múlva és már semmi nem látszik a teszten. Ez azt jelenti hogy nem sikerült? :((
2013. dec. 1. 17:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat az kimaradt hogy vannak tüneteim és a hőm is egész nap reggel is 36.8-36.9. 37.2 körül mozog egész nap!
2013. dec. 1. 17:31
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy korán teszteltél. Miért nem jegyzed, amikor megjön? Egyszerűbb lenne. Tesztelj pár nap mulva reggeli elsőből.
2013. dec. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod!
2013. dec. 1. 17:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Ma én is éppen így jártam az xepillel, pedig már vannak halvány pozitív tesztjeim... Kérlek írd meg mi lett végül!
2013. dec. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Megírom, de csak szerdán merek tesztelni újra. Vagy előbb is csinálhatok?

Akkor neked sikerült? Kérlek te is írj majd, drukkolok!

2013. dec. 1. 20:19
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma hajnalban megjött :(((((((
2013. dec. 2. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!