Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a tuszorepi utan 13...

Ma vagyok a tuszorepi utan 13 nappal, szerintetek tesztelhetek mar?

Figyelt kérdés

A menszim most pentekre nem varom,es a mellem nagyon faj,erzekeny...a hom is fent van 37.0

Tesztelhetek mar holnap,vagy varjak pentek-ik?

A valaszokat elore is koszonom.


2013. dec. 2. 10:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Tarts ki, és várj péntekig vagy inkább szombatig, akkor mutat biztosat!!!

Drukkolok! :)

2013. dec. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha valóban tüszőrepedés után 13 nappal vagy, akkor inkább a napokban nem várod, attól függően, hogy a ciklusod második fele mennyi szokott lenni. Az enyém pl. pont 13, és pont mára nem várom. :) Szerintem akár tesztelhetsz holnap, de ha biztosra akarsz menni, várj még 1-2 napot.
2013. dec. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
szia,nekem 14 napon volt ovum,de nem mára nem várom inkább hanem csütörtökre,azért mert állta lába 30 naposak a ciklusaim.Felteszed a görbédet ??? :) próbálj kitartani még pár napig és drukkolok :)
2013. dec. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha vannak tüneteid, akkor van annyi HCG, hogy a teszt kimutassa. (Bár nem vagyok benne biztos) Múlt hónapban nagyon fájt a mellem, alig lehetett hozzáérni, fájt ha picit dörzsölte a ruha és nem lett pozitív a teszt. Ebben a hónapban a mellemet nem is éreztem csak a hasam görcsölgetett, meg egy kicsit hányinger és pozitív lett a nem várt előtt 3 nappal.
2013. dec. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Gratula utolsó :) remélem követünk :) én sem érzek semmi különöst,csak párom észre vette,hogy bebarnult a mellbimbóm :) van hőgörbéd?? ha igen küld már el ,vagy tedd fel ide :)
2013. dec. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
nincen hogorbem....csak a tegnap es ma kivancsisagbol reggel megmertem es 37 vot
2013. dec. 2. 20:36
 7/17 anonim ***** válasza:

Nekem sincs görbém, nem vezetem pontosan. nekem elég összevissza ciklusaim vannak, most például már a 42. napon vagyok, és abból tudom, hogy mára nem várom/vártam, mert most épp elkaptam az ovut, mivel nem értettem miért nincs még fenn a hőm.

Amúgy valami jött... de nem tudom, hogy az most mensi lesz-e. Egész nap egy tisztasági felfogott mindent, de azért inkább pirosas volt, mint barnás. Mensi görcsök sem olyan igaziak... Még várok mi lesz belőle... Szurkolok, amúgy a mell sötétedése lehet egy jó kis jel :)

2013. dec. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Jah, most látom, hogy a barnulást más valaki írta, akkor az neki szól :)
2013. dec. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

4. vagyok, nekem sincs görbém. Még annyira most kezdtük a próbálkozást, hogy nem kezdtem el mérni. A mell barnulása amúgy nagyon jó jel szerintem is, nekem is változik a színe, sőt az udvarnak az alakja és a mérete is változik.

Teszteltél már kérdező? Kívánom, hogy 2 szép csíkocskád legyen.

2013. dec. 3. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Megint 4. vagyok. Elfelejtettem írni, hogy én azért vagyok teszt párti, mert pár száz Ft-ért lehet kapni a gyógyszertárban a Kék csík nevű tesztet és szerintem ér annyit, hogy az ember ne idegeskedjen feleslegesen. Viszonylag korán kimutatta nekem és én úgy tudom, hogy elég megbízható. Még egyszer sok sikert!
2013. dec. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!