Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a tuszorepi utan 13...

Ma vagyok a tuszorepi utan 13 nappal, szerintetek tesztelhetek mar?

Figyelt kérdés

A menszim most pentekre nem varom,es a mellem nagyon faj,erzekeny...a hom is fent van 37.0

Tesztelhetek mar holnap,vagy varjak pentek-ik?

A valaszokat elore is koszonom.


2013. dec. 2. 10:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Éjszaka nekem kétségtelenül megjött... nem vagyok elkeseredve, csak talán azért, mert eléggé úgy éreztem, hogy beágyazódás történt. De lehet, hogy tévedtem, vagy nem sikerült.

Nekem már van egy kislányom, és igaz várjuk a kistesót, de majd jön, ha akar. Inkább legyen erős és a szervezetem is kész rá...

Többieknek szurkolok!!!

2013. dec. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

sziasztok...penteken a menszi nemvart napjan fogok tesztelni.

Mindenkeppen meg irom majd az eredmenyt.

Koszonom a jokivansagokat

2013. dec. 3. 13:15
 13/17 anonim ***** válasza:
sziasztok,3-ik vagyok...kivel miújság?? nekem 2 napja lesett a hőm és ma reggelre meg is jött :( de remélem nektek sikerült és szép karácsonyotok lesz:$
2013. dec. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Hogy állsz? Teszteltél ma? Én voltam azóta dokinál, megállapította a terhességet. Nem lehetett még mindent látni, 1 hét múlva kell visszamennem, remélem addigra már szívhang is lesz.
2013. dec. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem írtam, hogy a 4. 9. 10. voltam:)
2013. dec. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok.Nkem megjott.

Kedves utolso neked meg Gratulalok!!!!

2013. dec. 6. 20:42
 17/17 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnálom, hogy nem sikerült, de talán majd a következő hónapban. Drukkolok nagyon és kívánom, hogy minél hamarabb összejöjjön a baba.
2013. dec. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!