Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbém? Mik az...

Megnéznétek a görbém? Mik az esélyeim?

Figyelt kérdés

Novemberben kezdtem el a hőmet figyelni és még nem nagyon értek a kiértékeléshez.Segítenétek nekem? Előre is köszönöm.

Nyolcadik próbálkozós hónapunk.Most péntekre nem várom.


2013. dec. 3. 09:07
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

[link]



Ez lemaradt :)

2013. dec. 3. 09:09
 2/19 A kérdező kommentje:

[link]


talán most jó

2013. dec. 3. 09:12
 3/19 anonim ***** válasza:
Szép görbe, szépen elkülönülnek a szakaszok, de ebből még igazából bármi lehet... nekem pl csak a nemvárt napján esik le a hőm, előtte végig 36.8-9, szóval az utolsó pillanatig reménykedek mindig... :( aztán megjön. De reméljük neked nem így lesz :)
2013. dec. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Remélem én is hogy fent marad.Mióta vártok a kis pocaklakóra? Első baba lesz?
2013. dec. 3. 10:22
 5/19 anonim ***** válasza:

Drukkolok nagyon, én valami hasonló szép görbével lettem várandós.

Ma már 25+4 a pocakban a kisasszony.

2,5 év sikertelenség után :)

2013. dec. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Akkor elég sokat vártál rá. De a lényeg hogy már a pociban van.Könnyű szülést kívánok neked és sok boldogságot. Remélem a jövő héten lesz 2 szép csíkom. De jó is lenne. Csak kibírjam addig tesztelés nélkül.
2013. dec. 3. 14:45
 7/19 anonim ***** válasza:
3 vagyok, 8 hónapja próbálkozunk sikertelenül... :( Elkezdtük a kivizsgálásokat, és még próbálunk bizakodni, csak hát elég nehéz úgy, hogy körülöttem mindenkinek 2-3 hónap alatt összejött a baba :((
2013. dec. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Igen át tudom érezni.Nekünk is szintén ez volt a 8.hónapunk. Elkezdtem szedni az E-vitamint és folsavat hátha segít.Majd hétvégén kiderül hogy így van-e. Gondolom akkor mindkettőtöket kivizsgálnak majd. Úgy segítenék ha tudnék. Én még reménykedek hogy összejött most vagy majd fog nemsokára.Hiszen van már egy 4 éves kisfiam.Ő az első hónapban sikerült.Előtte hagytam abba a fog.gátlót.A tesó sokat várat magára. Nagyon sok erőt kívánok neked és legalább hármas ikreket a köv hónapban. Ha beszélgetnél állok rendelkezésedre nagyon szívesen.És persze jelentkezem hogy végül is mi lett ebből a hónapomból.
2013. dec. 3. 18:30
 9/19 anonim ***** válasza:

Köszönöm, nagyon kedves vagy! Drukkolok hogy neked sikerüljön...én most így állok (sosem szokott 36.8-9 fölé menni a hőm) DE most már lényegében több, mint egy héttel mensi előtt elkezdek barnázni. :( A hormonjaim rendben a doki szerint, és mégis... ez egészen biztos hogy nem normális dolog, és mégsem tudnak mit kezdeni vele :((( Nem tudom mi lesz így, eddigi eredményeink teljesen jók, a következő a HSG lesz :(


[link]

2013. dec. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hihetetlen hogy nem tudnak rájönni mi a baj.Pedig a görbéd nagyon csecse az enyémhez képest is.Remélem hamarosan fény derül arra hogy miért nem jön a pocaklakód.Pároddal is minden rendben? Gondolom őt is vizsgálták már. De szinte hihetetlen hogy két egészséges embernek ennyit kell kínlódnia egy gyerekért.Már meg csak úgy potyogtatja. És persze jönnek az okos tanácsok hogy legyél türelmes,majd jön ha akar. Na ja. Mintha az olyan egyszerű lenne. Nagyon drukkolok neked.(tényleg nagyon nagyon)Hozzon neked a jézuska pozitív tesztet.Nekem meg a mikulás.
2013. dec. 4. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!