Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbém? Mik az...

Megnéznétek a görbém? Mik az esélyeim?

Figyelt kérdés

Novemberben kezdtem el a hőmet figyelni és még nem nagyon értek a kiértékeléshez.Segítenétek nekem? Előre is köszönöm.

Nyolcadik próbálkozós hónapunk.Most péntekre nem várom.


2013. dec. 3. 09:07
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Bár barnázás mellett még van esély nem? Ha nem vált át rendes mensibe.Mikorra nem várod?
2013. dec. 4. 14:12
 12/19 anonim ***** válasza:

Igen, páromnál is minden rendben, szóval nem tudjuk mi lehet a baj. Majd csak 12-ére nem várom, még csak 6-7. DPO-n vagyok, ezért sem értem ezt a barnás maszatolást... :(

Hát igen, sokan küzdenek a babáért, mások meg kis túlzással 3 havonta mennek abortuszra... :( nem értem, nem túl igazságos az élet.

Te mikor tesztelsz?

2013. dec. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem lehet beágyazódás ez a kis barnázás? Nagyon remélem hogy az.Görcsölsz is amúgy? Más tüneted is van? Vagy csak a barnázás?Hát az az igazság a tesztel kapcsolatban hogy vettem hétfőn egy x-epilt,és ellőttem 3.-án mert a kalkulátor azt adta meg első tesztelős napnak.Na persze negatív lett.Megint csak megszívattam magam.Pedig tudtam hogy nagyon korai.Van még egy és arra gondoltam azt majd vasárnap vagy hétfőn csinálom meg. Ha meg nem jön. Te mikor tesztelsz? Mert szerintem ez a kis barnázás a beágyazódásod kezdetét jelzi. :)Nagyon remélem.És nagyon szorítok.Kitartás.
2013. dec. 4. 20:22
 14/19 anonim ***** válasza:

Sajnos nem lehet beágyazódás, mert már 3ik napja tart... :( megint egy héttel előbb elkezdek vérezni, pedig a hőm az egekben van...nem értem. És egyszerűen ötletem sincs mi lehet ez, mert nem egész nap tart, hanem csak reggel van egy csepp meg délután, tehát nem folyamatos vérzés...nem tudom mi okozhat ilyet :(

Sajnos megint nem sikerült, pénteken visszamegyek a dokihoz, aztán a következő lépés azt hiszem már a Mensmentis lesz...

Nekem szép pozi tesztet kívánok! :)Hogy állsz most a hőddel?

2013. dec. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Szia.Ez tényleg furcsa hogy csak barna pecsételésed van és az sem egész nap.Kíváncsi leszek mit mond az orvos erre. Mert az biztos hogy nem normális. A hőm kedd óta 36,8-ról felment 36,9-re.Nem tudom hogy jelent-e bármit is.Hát ahogy itt olvasgattam hiába magas még szombatig leeshet. Nagyon reménykedek de nem akarom beleélni magam. Olvasgattam pár dolgot hogy mitől lehet ez a pecsételésed."A mensi előtti barnázás progeszteronhiányra utal, ami peteérési gondokra v. hiányára vezethető vissza." Ezt valami cikkben találtam.Ha ez a gond nálad ezt gyógyszeresen tudják kezelni.Gondolom egy hormonvizsgálat fényt deríthet sok mindenre.Remélem válaszokat kapsz hamarosan. Majd írd meg mit mondott a doki.
2013. dec. 5. 15:30
 16/19 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Hát nem bírtam ki én marha és ma reggel előttem egy x-epil tesztet.Fúl negatív. Gondolom ha lenne baba azért halványan ott kéne lennie egy kis csíknak.A hőm még mindig fent van de mára vagy holnapra nem várom. Cici feszülés még mindig van de ennyi.Hát nem nagyon reménykedek.Veletek mi a helyzet?
2013. dec. 6. 08:36
 17/19 anonim ***** válasza:

Én kisebb nagyobb megszakításokkal még mindig barnázok, 10.DPO-n reggel volt 4-5 nagyobb csepp vér, aztán azóta is csak barna folyás. Nem értem mi lehet ez, szerdán megyek dokihoz, kíváncsi leszek mit mond...

Te hogy állsz azóta?

2013. dec. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta veletek? Van baba valamelyikőtöknél?
2013. dec. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem, sajnos nincsen :( és nem tudnak rájönni az orvosok mi bajom van, az összes hormonom tökéletes és a terheléses IR eredményem is teljesen jó... szervi problémát nem látnak.

Szóval most már teljesen tanácstalan vagyok...

2013. dec. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!