Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbém? Milyenek...

Megnéznétek a görbém? Milyenek az esélyeim, hogy sikrült a baba?

Figyelt kérdés

November 2-án volt meg utoljára, 37-41 naposak a ciklusaim és kb 11-re nem várom.

[link]

Akkor szeretnék tesztelni is. Szerintetek van esélyem?

Tünetek mell feszülés, ami előtte szokott lenni, néha megszédülök reggel az ágyban és mindig éhesen kelek, illetve többször is rámtör az éhség roham , ez nem jellemző mensi előtt nálam.


2010. dec. 7. 08:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem a 30. ciklusnapon volt pé, jókor is voltatok együtt elég jó esélyeid vannak de várnos kell a teszteléssel 12-13 ig akkor mutathat biztosat, de szép a görbéd!
2010. dec. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, hát szép karácsonyi ajándék lenne:)

34 éves vagyok és első babám lesz.

2010. dec. 7. 08:51
 3/14 anonim ***** válasza:
Szurkolok! Ha nem felejted el ird meg mi lett jó? köszi:-)
2010. dec. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát az oké, hogy a görbe szép, na de egyik nap 3-kor mérted a hőd, másik nap meg 9:45kor. Így pont nem értékelhető.Ovu után 12-14 nappal érdemes tesztelni. de a legjobb, ha megvárod a nemvártat, meg még vagy 3 napot, és akkor már tényleg érdemes.
2010. dec. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok


hát az ovu teszt egyértelműen 20. ciklusnap körül írja az ovut. Így viszont akkor már tesztelhetsz nyugodtan. Bőven beágyazódott már a bébi. Jó esélyt látok! :)

Mért szedsz ennyi gyógyszert?

2010. dec. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Rendben:)

Majd írok, köszi a drukkot:)

2010. dec. 7. 09:43
 7/14 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy már be is ágyazódott, mert előbb volt, mint ahogy a gorbe mutatja. Szorítok.
2010. dec. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem szedek gyógyszert. A Primeagain egy gyógynövényes kapszula, ami egyensúlyba hozza a hormonrendszert akár alacsony akár magas hormonnál és nekem alacsony volt az előző hónapokban a progeszteronom és azt mondta a doki szerinte a sárgatest alulműködik. Ez egy kínai gyógynövény koncentrátum ami egyensúlyba hoz és terhesség esetén is szedhető. Ez az első, hogy ilyen a görbém:)

Ezen kívül folsavat szedek, ami megelőzi a nyitott gerincet, és kálciumot. Slussz. Majd Szombat reggel tesztelek és írok. Köszi a bíztatást

2010. dec. 7. 11:24
 9/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma csináltam egy X epiles tesztet, mert nem bírtam kivárni a hétvégét, hát nem tudom. Ez az a teszt ami 2db van egy csomagban és a múlthónapban lőttem el a másikat akkor csont negatív volt, még órákkal később is. Most 5 percen belül volt ott valami nagyon halvány rózsaszínes csík, de csak közelről lehetett látni, 20 perccel később már messzebbről is látszott, bár tudom ez már nem számít. Majd hétvégén csinálok egy komolyabb tesztet, mert most éjszaka még wc-n is volt, így csak 3 óra alatt ami összegyült annyi volt. Nagyon kíváncsi vagyok. Úgy lefotóztam volna, de nem tudom feltölteni, ezekhez nem értek, apa szokta csinálni, de neki csak akkor akarom megmondani ha biztos.
2010. dec. 8. 12:02
 10/14 anonim ***** válasza:

igen ma már mutatna valami hangyafa&nyi csíkot


kép nem olyan nehéz. kepfeltoltes.hu ott értelemszerű (tallózás stb)majd kapsz egy www.kepfeltoltes.hu/............. címet azt szurd be ide!!!!


olyan kiváncsi vagyok!!!

2010. dec. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!