Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem jött meg rendesen két nap...

Nem jött meg rendesen két nap késéssel barnás folyás van a tesztem ma reggel negatív lett. Tévedhet a teszt? Vagy ha nem téved mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Volt már cisztám akkor késett megjött de nagyon görcsöltem és darabos vérzésem volt. Most nem fáj semmi. Megyek orvoshoz szerdán de aggódom. Vetélésem volt augusztusban. A műtét után késve jött meg aztán októberben rengeteg volt vagy 6 napig. Lehet hogy a múltkori sok miatt van most kevés? Köszönöm előre is a válaszokat csajok!
2009. nov. 22. 12:36
 1/2 anonim válasza:

Azt olvastam, hogy a hormonok, amelyek jelzik a csíkot a teszten - nem rötön növekednek meg, hanem csak fokozatosan. Tehát lehet, hogy két nap múlva (ha addig nem jön meg) már pozitív lesz a teszted.


De ugyanitt azt is írták, hogy az egyes terhességi tesztek más és más érzékenységűek, vagyis van olyan ami már alacsonyabb hormonnövekedést is kimutat a vizeletből, míg a másik ennél magasabb szintű hormonjelenéletet képes csak jelezni.

2009. nov. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is volt vetélésem és utána hónapokig nem jött meg rendesen,a hormonháztartásodnak vissza kell esni a régi kerékvágásba,ami idő.De a megnyugtatásodra szerintem csinálj1 hét múlva még 1 tesztet.Mert semmi nincs kizárva:)Sok szerencsét!
2009. nov. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!