Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek lehetnek a terhesség...

Ezek lehetnek a terhesség jelei? Vagy csak szimplán az hogy meg fog jönni?

Figyelt kérdés
Szeretnénk kisbabát a párommal.Érzem mindkét oldalon a hasam,ott lent(mint amikor érik a pete csak sokkal erősebb),sajog hátul a hátam,feszül és fáj a mellem,néha elkap a hányinger csak úgy a semmiből.A nem várt jövő hát vasárnap.
2013. máj. 12. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
OMG
2013. máj. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ilyen hamar ritkán van már ennyi tünet, koraiak még..... Viszont ha az ember nagyon akar babát már simán tud terhes üneteket produkálni.
2013. máj. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de már másfél hónapja rajta vagyunk a dolgon,nem egy szex után mondom ezt.....
2013. máj. 12. 21:39
 4/10 Kerria ***** válasza:

A peteérés elvileg félúton van 2 mensi között, viszont ez nem szentírás. Így akár terhes is lehetsz, DE:

- ilyen hamar nem jelentkeznek tünetek

- ha szeretnétek a babát, akkor ilyen tüneteket sajnos pszichésen is képes az agy előállítani

- a tünetek mindenkinél másak természetesen, másképp jelentkeznek, általánosságban elmondható, nagyon hasonló a mindjárt meg fog jönni esetére, de ez a mensi időpontja körül kell lennie.

Emiatt úgy gondolom korai még a kérdésed, de kívánom, hogy úgy legyen ahogy szeretnéd

2013. máj. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
na de a másfél hónap alatt gondolom volt havid.... Ha nem akkor már rég kellett volna tesztet csinálnod.
2013. máj. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen volt április 20-án,a nem várt május 19-én lenne....
2013. máj. 12. 22:40
 7/10 anonim ***** válasza:

Lehetnek ezek terhesség tünetek. Nemegy ismerősöm is már tudta, hogy baba van, amikor még a doki nem látott semmit, meg tesztelés előtt...

Köztük én is így vagyok, van, aki megérzi a testének jeleit...

Én 20-ra nem várom!

2013. máj. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor izgulhatunk együtt :) egyre jobban fáj a mellem és nagyon feszül....kiderül
2013. máj. 13. 23:55
 9/10 anonim válasza:
Kedves kérdező! Mi újság veled? Én is május 20 ra nem vártam, és május 19-én megjött, most kb juni 15 re nem várom...
2013. jún. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
en is igy vagyok, majd meglatjuk
2013. jún. 6. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!