Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terherbeesés előváladékkal,...

Terherbeesés előváladékkal, vagy menstruáció? HELP

Figyelt kérdés
A barátommal menstruáció előtt 1héttel voltam együtt. Vagy 2percig volt bennem, aztán abba is hagytuk és alítólag nem volt előváladék sem, de nem vagyok benne biztos. Már az előtt 4nappal fájtak a melleim (mensi előtt mindíg szoktak) és most is fájnak. Hogyha teherbe estem volna, akkor elmúlt volna a mell fájdalom? Mennyi ez esélye h terhes lehetek? Kb holnap kéne megjönnie..

2013. dec. 4. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy mennyi ideig volt benned, teljesen lényegtelen, ahogy az is, hogy állítja-e, hogy volt előváladék vagy sem, mert ő nem érzi, látni nem látni... szóval hogy volt-e vagy sem, csak a Jóisten tudja.


Védekezés nélküli együttlét pearl indexe 35.


Hogy mikor volt ovud, fogalmad sincs, ha nem figyeled a ciklusod, hőgörbéd, ovu tesztekkel stb., szóval ezt megintcsak nem lehet tudni.


Mennyi esélye van , hogy teherbe estél? Nem a gyakorin fogod megtudni. Remélem, nem sikerült összehoznotok, és lesz még esélyed a jövőben előre gondolkodni és utána cselekedni.


A "help" felirat pedig itt kevés... előtte lehet segíteni, utólag már késő.

2013. dec. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Je Veux ***** válasza:

"Állítólag nem volt előváladék.." Tán érezte valamelyikőtök hogy nem volt?!


Mennyi az esélye? Passz..még akár lehetnél is terhes, de szerintem felesleges még stresszelned rajta, mert a végén még amiatt fog késni. Várd meg a holnapot, aztán még akár a hétvégét is, és ha akkor sem jön meg tesztelj egyet. Ennél többet senki se tud mondani. Legközelebb pedig védekezzetek és akkor megspórolsz magadnak néhány napi stresszt.

2013. dec. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Peteérésem valószinüleg 11.19 körül lehetett.

De nem múlt volna el a mell fájdelom, hogyha lett volna valami?

Nagyon remélem, hogy megfog jönni.

2013. dec. 4. 18:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, a mellfájdalom semmit nem jelent, akár van, akár nincs. Nem jele semminek. Az egyetlen jel, amire várhatsz a mensi, semmi más.
2013. dec. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha egy hét múlva sem jön meg csinálj egy tesztet. Régen én is aggódtam hasonló miatt és mivel ezen idegeskedtem amiatt késett pár napot. De legközelebb tényleg gondolkodjatok előtte, mert nem jó így utólag idegeskedni,azon ,ami tényleg bekövetkezhet ,akkor is ha 2 perc volt az egész. A mellfájdalom nem függ össze mindig ezzel, pl. nekem mikor teherbe estem és már gyanakodtam,hogy van valami, akkor ugyanolyan tüneteim voltak mintha megjönne,,,fájtak a melleim és a hasam is ,de a menstr. elmaradt. Ez változó szerintem, mindenkinél más. Pl. van ,akinél rögtön hányinger jelentkezik utána,,nálam nem volt. Eltelt 10 nap, vettem egy tesztet és pozitív lett.Reméljük neked minden oké lesz. Írj ha megjött :-) és máskor figyeljetek oda.
2013. dec. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

még mindíg nem jött meg, tiszta ideg vagyok viszont melleim még mindíg fájnak, voltak mensi előtti görcseim is és puffadt is kicsit az alhasam, lehet ez beágyazódás is?

nagyon félek

2013. dec. 7. 21:50
 7/7 A kérdező kommentje:
megjött:))
2013. dec. 9. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!