Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nálatok mi volt a terhesség...

Nálatok mi volt a terhesség legelső jele? A tünetek hányadik héttől jelentkeztek?

Figyelt kérdés
2013. dec. 4. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
a pozitív teszt volt az első és egyetlen jel egészen a 15. hétig, amikor is elkezdett nőni a hasam.
2013. dec. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elsővel: 4.héten mellfeszülés, másodikkal: 3. héten szagérzékenység, szédülés.
2013. dec. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kimaradt menstruàcó, 8 hèttől hànyinger.
2013. dec. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bimbóérzékenység és a magasabb hő(37 egész nap) már a nemvárt előtt napokkal :). Aztán a pozi teszt, és kb. az 5. héttől folyamatos émelygés.
2013. dec. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Két nappal a várható menses előtt nekikezdtem egy jégkrémnek és nem esett jól. Nekem. A nagy jégkrém- és fagyizabálónak. Na, már akkor gyanús volt a dolog. Másnap teszteltem és pozitív lett. Ez az édesség undor végig megmaradt. Már a 6. héten tachikardiám lett, ez is megmaradt szülésig.
2013. dec. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia, én nem vagyok terhes de a nővérem most "tapossa" a 6. hetet :) ő azt mondta hogy nem várt körül (nem tudta pontosan mikor kellett megjönni, de csak 2 nap ide oda) hogy menni akartak mekibe és a gondolatától rosszul lett, pedig nagy mekis :) már az nap tesztelt szép pozit, tehát lehet már késett neki egy két napja, azt azt mondja hogy a 6 hét körül enyhe mellfeszülésen kivül nem érez semmit. :)
2013. dec. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!