Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszt kérdés?! Érdemes lenne...

Teszt kérdés?! Érdemes lenne tesztelnem? Vagy várjak még pár napot? Tiszta ideg vagyok már.

Figyelt kérdés

Tanácstalan vagyok hogy mikor is teszteljek!!A vélt peteérés napjától 16 nap telt el az az a mai nappal már 17 és a menzeszem sehol.Az útólsó együttléttől számítva pedig 15 nap a maival együtt.A menzeszem ilyen keretek között mozog:

Legrövidebb ciklus: 26 nap

Leghosszabb ciklus: 34 nap

Átlagos ciklus hossza: 29 nap


Szerintetek tesztelhetek már??a Délutáni is kimutatná már?? Válaszokat előre is köszönöm!!( Nagyon várjuk már a babát)


2013. dec. 5. 09:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Átlagnak vegyél 31 napos mensit. Az utolsó mensid első napjától eltelt ennyi, akkor tesztelj.
2013. dec. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ :) Igen eltelt a tegnapi nappal volt 31 :) Kicsit összezavarodtam mert a ciklus.hu szerint 3.-án kellett volna megjönnie egy másik oldalt szerint majd csak 7.-én . Estig várok ha addig semmi akkor csinálok egy tesztet reggel!
2013. dec. 5. 09:11
 3/11 F.B.I. ***** válasza:

Szia!

Szerintem ha terhes vagy ma délutániból is kimutathatja, igaz csak halványan. Mindenképpen tesztelj holnap reggel,nem lesz korai. kívánom a 2 csíkot!

Írd meg mi volt!

2013. dec. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm F.B.I :) 1,5 éve próbálkozunk remélem most összejött :) Már vettem tesztet igaz drágállottam 14 euró volt 2 darab (4200) :( de nem bírtam volna vasárnapig várni :) Pedig otthon van egy rakás vaterás tesztem!!Szóval nagyon remélem hogy pozitív lesz!!:) Mindképp írok majd!Szép napot :)
2013. dec. 5. 10:32
 5/11 A kérdező kommentje:
Megcsináltam a tesztet nem bírtam reggelig várni!!! Nézetek rá kérek jól látom-e??:) [link]
2013. dec. 5. 11:24
 6/11 anonim ***** válasza:
Hatalmas gratula
2013. dec. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez pozi, gratula !! :))
2013. dec. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!:)
2013. dec. 5. 14:50
 9/11 F.B.I. ***** válasza:

És ott van és ott van a várvavárt csík!

Gratulálok!

Boldog Babavárást!

2013. dec. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 F.B.I. ***** válasza:

És ott van és ott van a várva várt csík!

Gratulálok!

Boldog Babavárást!

2013. dec. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!