Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS! Nem tudom, hogy terhes...

SOS! Nem tudom, hogy terhes vagyok e, csak még korai lenne tesztelnem, mert még van 5 nap a nem vártig! Szerintetek nagy baj az, hogy ma voltam fogászati röntgenen, tettek rám köpenyt amit szoktak ilyenkor! Árt ez valamit?

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Semki baja nem lesz, főképp, hogy ez csak a szádban volt, kisebb a sugárzás. Emellett nem is biztos, hogy terhes vagy.
2013. nov. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem kb. peteérés körül (tehát amikor nagy valószínűséggel már terhes voltam) csináltak mellkas röntgent, kötény nélkül. Rá két hétre, amikor még mindig nem tudtam hogy babát várok (azt hittem csak az idegesség miatt késik, mert közben volt egy kisebb műtétem is), a nagyobbik fiammal voltam együtt a röntgenben, igaz akkor kaptam kötényt. Most már lassan 2 éves lesz a pici, egészséges, semmi baja :)
2013. nov. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ! egy kicsit megnyugodtam!
2013. nov. 5. 19:59
 4/4 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak is köszönöm a választ!most már megnyugodtam! :)
2013. nov. 5. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!