Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megneznetek a gorbemet? Az...

Megneznetek a gorbemet? Az erdekelne hogy volt-e mar valaki ugy hogy elkezdett menstrualni es a hoje nem leesett hanem felment 37-re.

Figyelt kérdés
[link]
2013. dec. 6. 12:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott ilyen lenni. Már megszoktam, hogy akármerre megy a hő, mindig be legyek biztosítva :)

Viszont, ha csak enyhe a vérzés, akkor akár tesztelhetnél is mellette. Sokan véreznek a nem várt idején.

2013. dec. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én is tesztelnék,mert ez nem mindennapi,legtöbb esetben lemegy,és amint látom a vérzésed intenzitása enyhe.
2013. dec. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nalam is volt ilyen! Magasan maradt a hom a menzeszem 3.napjáig,utána csökkent. De én is teszteltem , biztos ami biztos.

De nem lesz erosebb a vérzés holnapra, akkor tesztelj.

De ne remenykedj , szerintem. Nekem a magas menzeszes hot követő ciklusban beköltözött a kislányom :-)

2013. dec. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!Egyaltalan nem remenykedem mert ha verzes van az nem jelent jot...Amugy delutanra mar cask barna folyas van...Meglatjuk.reggel csinalok egy tesztet.
2013. dec. 6. 21:50
 5/15 anonim ***** válasza:
csináltál tesztet?
2013. dec. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Igen csinaltam... :)

[link]

Nagyon halvany de remelem lathato.Koszonom a kerdesed...

2013. dec. 7. 12:52
 7/15 A kérdező kommentje:
Amugy lanyos zavaromban oda sem irtam hogy nagyon nagyon boldog vagyok...Hajnalban ott ultem a furdoben es bogtem.Alig varoom hogy hazajojjon a parom! :)))))
2013. dec. 7. 12:54
 8/15 anonim ***** válasza:
Gratula! Tök jó :-)
2013. dec. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha továbbra is vérzel, keresd fel az orvosodat, ha szükséges, adnak progeszteron pótlást.
2013. dec. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nagyon jó,gratulálok,mondtam hogy nem mindennapi a görbéd... :) Remélem minden oké lesz,a progeszteronpótlás az nagyon fontos,mert a vérzés és barnázás sem normális állapot!
2013. dec. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!