Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megneznetek a gorbemet? Az...

Megneznetek a gorbemet? Az erdekelne hogy volt-e mar valaki ugy hogy elkezdett menstrualni es a hoje nem leesett hanem felment 37-re.

Figyelt kérdés
[link]
2013. dec. 6. 12:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Koszi lanyok!Igen hetfon az elso dolgom az less hogy hivom az orvost mert sajna juniusban egy babam mar elment...Koszi meg egyszer a gratulaciokat.Szep napot nektek is! :))))))))
2013. dec. 7. 14:44
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia. Azta...mintha magam látnám...

[link]


[link]


Megjött, majd a teszt pozitív lett :). Remélem semmi bajunk nem lesz. 3 éve várok rá....

2013. dec. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Huuu..gratulalok!Nagyon remelem hogy semi baj nem lesz

Neked mennyire eros a verzes?

2013. dec. 7. 19:04
 14/15 anonim ***** válasza:
Szia. rendesen megvolt kéz napig, nem győztem betétet cserélni. De ma megint teszteltem, és sokkal erősebb a csík!!! Nagyon szurkolok neked, hogy minden oké legyen!!! Írj majd légyszi, hogy alakultok, akár privibe is!!!
2013. dec. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon nagyon keves volt de azert csutortokon ver vol.Pentek szombat csak ilyen rozsaszinu valami.Nem is akartam tesztelni mert elkonyveltem hogy megjott.Bogtem is rajta egy sort.Az volt csak gyanus hogy csutortokon elmentunk vacsizni es a mellettunk levo asztalnal egy pasinak verzett az orra en meg ki kellett menjek a kocsiba elfekudni mert hajszal hijan elajultam...Mara mar azt hiszem megszunt teljesen a verzes.Talan mostsntol elvezhetem a pozitiv tesztemet mert eddig nem nagyon mertem.
2013. dec. 8. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!