Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezt minek vehetem, pozitív,...

Ezt minek vehetem, pozitív, vagy még negatív? 3 éve várok a 2 csíkra. Nem is merem elhinni ha ez tényleg 2 csíkos?

Figyelt kérdés

[link]

viszont annyi van, hogy dec. 2.án megjött a havim, 2 napig tartott, rendes vérzés volt. Hányinger, és cici fájás miatt csináltam tesztet.


2013. dec. 7. 14:32
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
Én amikor 18 hetesen elkezdtem barnázni,méhösszehùzò injekciòt kaptam! Segített is.
2013. dec. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
Én 5 hetesen barnáztam akkor kaptam utrot, azóta semmi, hál istennek....(14khm)
2013. dec. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
5 hetesen kezdtem vérezni, lombik babával, tehát eleve kaptam utrogestant már. Befektettek a kórházba, két hétig feküdnöm kellett és a lombikos doki tanácsára megemeltem az utro adagot. a helyi kórházban nem voltak a toppon a dokik, de a lényeg, hogy ma már 3 éves a fiam :-) drukkolok nagyon nektek!!!
2013. dec. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 A kérdező kommentje:
Na, haza zavartak a kórházból, azzal a szöveggel, minek mentem be egyáltalán, mert semmi terhességre utaló jelet nem látnak, és minek veszem el a doki idejét ilyennel. Meg hogy felesleges tesztelgetni, mert az semmit nem számít, és hogy most láthatom is, hiába pozitív a tesztem, nincs baba...hát most nagyon összetörtem lelkileg....asz orvosom csak holnap jön haza, akkor tud megnézni. Addig ideggörcsöt kapok!!! Miért ilyen rohadtak az orvosok???
2013. dec. 11. 10:18
 25/59 anonim ***** válasza:
Ez nagyon durva...megnézett egyáltalán?
2013. dec. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
Megultrahangozott?
2013. dec. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 A kérdező kommentje:
Igen, és azt mondta nem lát semmit, menjek haza, éljem tovább az életem, a természet meg úgyis szelektál...és hogy 9 mm es endo mellett nem lehet baba....egy bunkó volt...
2013. dec. 11. 10:35
 28/59 anonim ***** válasza:
várj pár napot hetet lehet még nagyon kora . csinálj még tesztet mondjuk 2 naponta (xepill nekem bejött) hogy lásd erősödik e....És ha igen kb 6 hetesen menj vissza...drukkolok
2013. dec. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
100%

Hát szép én is jártam hasonló cipőben.Engem a doki küldött el vetéléssel a korházba ahonnan hazazavartak, hogy nem iss vagyok/voltam terhes és h biztos két csík volt a teszten...meg hasonló szépek...

Nyugi, várd meg a dokid majd ő szépen megvizsgál és elmondd mindent!Addig meg próbálj ne idegeskedni!Kitartás!

2013. dec. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
És most mi a helyzet? Pecsételő vérzésed van még?
2013. dec. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!