Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezt minek vehetem, pozitív,...

Ezt minek vehetem, pozitív, vagy még negatív? 3 éve várok a 2 csíkra. Nem is merem elhinni ha ez tényleg 2 csíkos?

Figyelt kérdés

[link]

viszont annyi van, hogy dec. 2.án megjött a havim, 2 napig tartott, rendes vérzés volt. Hányinger, és cici fájás miatt csináltam tesztet.


2013. dec. 7. 14:32
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
100%
:((( Annyira sajnálom :(( ez olyan borzasztó :( voltál orvosnál hogy mi lehetett a baj? kitartást kivánok neked hogy el tudd viselni ,és kivánom h minnél előbb ujra teherbe ess és tudd ki hordani !!!
2013. dec. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! Kitartás!! Megkérdezhetem ki volt ez a nagyon bunkó doki, és ki az orvosod (priviben is jó)? Én is tb-i vok, nem akarok véletlenül sem belefutni. Volt már egy vetélésem és mi is vérezgetéssel küzdünk.
2013. dec. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom! :-( Pedig annyira szorítottam neked! Gyászold meg a babádat, sírd ki magad és tekints előre. Muszáj továbblépni. Hiszem hogy valahol -a nem is olyan egyenes út végén- titeket is vár egy kisbaba.


Egyébként engem is érdekelne hogy ki volt az az "orvos". Én is Tb-hoz tartozom. :-(

2013. dec. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( Kitartás!
2013. dec. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 A kérdező kommentje:
Lizanec volt a doki....
2013. dec. 18. 13:49
 56/59 anonim ***** válasza:

Jajjj, nagyon sajnálom :( ez borzasztó...mi történt? Doki mit mondott?

Amúgy van valamilyen egyéb eü problémád, hogy 3 éve vártok?

Mi 1 éve próbálkozunk, de én még pozi tesztet sem produkáltam soha sajnos :(

2013. dec. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 A kérdező kommentje:
Na voltam az orvosomnál...felszívódott a baba... :(
2013. dec. 19. 11:03
 58/59 anonim ***** válasza:
Rettenetesen sajnálom! Lehet,hogy az a két napos "mensi" vérzés is már ennek az előjele volt? Jajj, annyira rossz volt olvasni, 3 év után végre és tessék.. nem lehet, hogy ki kéne vizsgáltatnod magad? Sok erőt, és boldogabb új évet, talán jövőre akart megfoganni.....
2013. dec. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta Kedves Kérdező?
2014. máj. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!