Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezt minek vehetem, pozitív,...

Ezt minek vehetem, pozitív, vagy még negatív? 3 éve várok a 2 csíkra. Nem is merem elhinni ha ez tényleg 2 csíkos?

Figyelt kérdés

[link]

viszont annyi van, hogy dec. 2.án megjött a havim, 2 napig tartott, rendes vérzés volt. Hányinger, és cici fájás miatt csináltam tesztet.


2013. dec. 7. 14:32
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem látnak még semmit. Ja, és nekem 7mm-es nyálkahártyával sikerült a baba :)
2013. dec. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem mostanra megszűnt minden folyás. Már csak arra koncentrálok, hogy minden rendben legyen...de holnapig tönkre megyek ebbe....
2013. dec. 11. 13:40
 33/59 anonim ***** válasza:
100%

ó ne izgulj...lesz még min az első 12 hétben...és a többiben, muszáj megtanulnod :)

nem egész 24 óra és az orvosodnál vagy...ráadásul lehet olyan korai hogy ő sem lát még semmit...

2013. dec. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod...kicsit megnyugtattál :D, hogy lesz még min izgulnom...ezen jót mosolyogtam :)
2013. dec. 11. 13:50
 35/59 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se izgulj! Nyugodj meg, és mindenképpen pihenj sokat! Ma is csináltál tesztet? Ha erősebb mint az előzőek, akkor az mindenképpen jó!
2013. dec. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
100%
Annyira szorítok! Ne izgulj!!!
2013. dec. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
100%

nyugodj meg szépen, ezek pozi tesztek, ott bizony baba van, kétségtelen!!!!!


Nyugi!!!! mi lesz veled a hátralévő 8 hóanpban??? Ne már, inkább örülj és élvezd a terhességet!!!!!!


Sokkal szebb emlék lesz, ha élvezed minden pillanatát, mintsem hogy végigaggódod a 9 hónapot!


Minden rendben van és kész!!!!!!!

2013. dec. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 A kérdező kommentje:
Jajj, nagyon aranyosak vagytok! köszönöm a biztató szavakat!!! Már próbálok vidám lenni :). Úgy érzem menni fog!!!
2013. dec. 11. 14:30
 39/59 anonim ***** válasza:
100%
Elképesztő, hogy ilyen orvosok vannak! Ha pozitív teszttel és vérezgetéssel odaállítasz, kutya kötelessége ellátni vmi gyógyszerrel, vagy minimum alapos vizsgalattal, az eszem megáll! Egyébként nekem kezd összeállni a kép, hiszen mint a fő kérdésedben is írtad, már volt vérzésed a hónap elején, ugyanakkor a teszt tovább erősödik, akkor az tuti baba van, de lehet mellette ödéma, ciszta, egyéb, ami a vérzést okozza. Ilyen korán még jó, hogy nem lát semmit, reméljük a dokid empatikusabban áll hozzád holnap! Nagyon drukkolok! Mikor volt a (dec 2-át megelőző) utolsó mensid?
2013. dec. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 A kérdező kommentje:
Szia! Előtte nov.5.én volt. Mondtam neki hogy használom az utrot, azért is lekiabált, minek ilyen szarokat használni....nem is mondtam már neki, hogy elment nyáron egy babám, mert már nem éreztem semmit, csak azt, hogy mielőbb eltűnjek ebből a megalázó helyzetből.....ennyit a tatabányai kórházról...gusztustalan egytől egyik a nőgyógyászok serege....
2013. dec. 11. 15:37
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!