Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sajnos nem tudom jobban...

Sajnos nem tudom jobban megfogalmazni. Van aki szokott apró bugyborékolásokat érezni ott lent? Ez azért van, mert nyitva a méhszáj?

Figyelt kérdés
Mensi előtt.kb.1,5-2 héttel néha érzek ilyet.Így valószínű nem lesz baba?

2012. júl. 25. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
nem tudom miért van,de nekem is szokott ilyen lenni mint mikor terhes voltam olyan érzés és néha mintha mozogna a baba,de persze nem vagyok babás - lett a tesztem a minap.
2012. júl. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyet én is szoktam érezni, pontosan nem tudom mitől lehet, de ha mensi előtt 1,5-2 héttel tapasztalsz ilyet, nagy valószínűséggel az ovut jelezheti. A "bugyborékolás" szerintem attól lehet, hogy ilyenkor kicsit több hüvelyváladék termelődik, ami kedvező a babatervezőknek, a nyitott méhszáj pedig különösen jó, mert így könnyebben jutnak fel a kiskatonák!

Szóval, ha bugyborékolsz, és babát szeretnétek, akkor hajrá!

2012. júl. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én az elmult 2 napban éreztem ilyet, elviekben már volt ovum. ha minden igaz 17-18 körül.
2012. júl. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!