Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 napja késik,2 napja kevés...

6 napja késik,2 napja kevés barnás folyás. Lehet ez még terhesség? Szerintetek?

Figyelt kérdés
2 napja negatívat teszteltem,a nem várt napjától kezdve minden nap kisebb alhasi fájdalmaim voltak. Nagyon szeretnék babát,ezért is reménykedem,hogy összejött. Legközelebb csütörtök reggel tesztelek, jövőhéten pedig irány a doki.
2013. dec. 9. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
A barnázás még nem feltétlenül zárja ki a terhességet, én is babrnáztem sőt véreztem is most még is itt alszik a fiam. Érdemes lenne még egy tesztet csinálni, mert ha terhesen barnázol akkor szükség lehet sárgatest hormonra vagy Rutascorbinra.
2013. dec. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem csutortokon megjott,rendesen verrel(igaz sokkal kevesebb volt mint altalaban),ami 2 napig tartott.Szombaton gyonyoru pozitivat teszteltem.
2013. dec. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gratulálok neked!!! :-) Jó babavárást! :-) Azt hiszem már holnap reggel újra tesztelek.Nagyon idegörlő ilyen bizonytalanságban lenni:-( Csak jövőhéten van időpont a dokimnál is.
2013. dec. 9. 14:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Szija!Tanácsot nem tudok adni, csak én is ebben a cipőben járok bár nekem mostmár 9napja késik és az 5.napon teszteltem negatívat!Remmélem, hogy nem csak egy ilyen hónap ez mind a kettőnknek.Én is holnap reggel tesztelek még egyet ami az utolsó lesz aztán irány a doki!

NAGYON DRUKKOLOK, HOGY HOLNAP POZITÍVAT TESZTELJ ÉS MEGY AZ EXTRA DRUKK!Kitartás!

2013. dec. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tesztelj holnap és írj mi lett :)
2013. dec. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!