Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Progeszteron krém használata...

Progeszteron krém használata mellett mikor lehet tesztelni?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el kenni magam ebben a ciklusban. 12.-26. napig kenem. Mikor tesztelhetek, ha nem jön meg? Minél hamarabb szeretném tudni, mert akkor tovább kenem magam, de nem akarom, hogy fals pozitívat produkáljon. Azt hallottam, hogy okozhat pozitív tesztet. Igazság szerint váltakozó ciklusaim vannak. 26 napos ciklus után 30 napos, majd újra 26, és így tovább. Most elméletileg 30 naps a ciklusom, de peteérésem középidőben volt, ami akkor szokott lenni, mikor 26 napos a ciklusom. Ha 30 napos, akkor 17. napon szokott lenni. (Teszt, hő és fájdalom jelezte a peteérésem)

Aki progeszteron krémmel kenegette magát, hány nappal a kenés abbahagyása után tesztelt?


2013. dec. 10. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Az egy nagy hülyeség! Bocsi, de ez az igazsàg!
2013. dec. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Micsoda a hülyeség? A progeszteron krém? Rengeteg fórumon olvastam, hogy segített. Vagy mire gondolsz? Kifejtenéd?
2013. dec. 10. 22:06
 3/5 anonim ***** válasza:
A progi krém nem ad fals pozitív tesztet,! Logikus, mert az nem hcgt tartalmaz. Nem kell abbahagyni a kenését, amíg nem tesztelsz, mert ha pozi, akkor a 14. Hétig kenni kell.
2014. szept. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azóta most terhes vagyok, kábé 15. hétig kentem magam.

Most 25+4 vagyok:D

2014. szept. 13. 16:45
 5/5 anonim ***** válasza:
De örülök, szuper! :) Egyébként én is...:) 10 hetes
2014. szept. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!