Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az érdekelne volt-e valaki...

Az érdekelne volt-e valaki hasonló helyzetben? Tanácstalan vagyok vajon terhesség lehet ez?

Figyelt kérdés
Gyógyszert szedek mensim is volt bár késett és rövidebb ideig is tartott mint szokott de ez a múlt hónapban is így volt viszont előtte pontosan megjött és ki is töltötte a 7 napot. Nincs semmilyen klasszikus tünetem mint mellfeszülés hányinger hányás szagérzékenység hátfájdalom....viszont azt vettem észre, hogy elkezdtem pocakosodni ami igencsak szembetűnő mert elég vékonyka vagyok és elég gyanús nekem ez a pocak mert igencsak lentről indul és kerekedik és tényleg úgy néz ki mint egy terhes pocak de mivel nem voltam még terhes így nem tudom eldönteni.

2013. dec. 12. 13:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elég valószínű, hogy inkább csak fel vagy fúvódva. Nem ettél mostanában sok babot, káposztát? Olyan nincs, hogy már nő a hasad, és rendszeresen menstruálsz.
2013. dec. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem eszem egyiket sem de nem ma reggel ébredtem arra hogy nagy a hasam ez már egy hete így van és bármit eszek v nem változik. azért kérdeztem mert olvastam meg videókat is néztem melyekben nőgyógyászok beszélnek a tünet nélküli terhességről mert van olyan aki tényleg nem veszi észre nincsenek tünetei és csak akkor jön rá mikor már megmozdult.....
2013. dec. 12. 13:08
 3/13 A kérdező kommentje:
kimaradt hogy mondták azt is hogy igenis előfordul hogy valaki vérzik pont akkor mikor menstruálnia kéne ami igazából nem az de könnyű össze keverni
2013. dec. 12. 13:10
 4/13 anonim ***** válasza:
És mi lenne, ha csinálnál egy tesztet, hogy megnyugodj? Vagy az túl egyszerű, tudom... :)
2013. dec. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
persze csinálok de azzal várnom kell még holnap reggelig az meg még messze van gondoltam addig érdeklődök
2013. dec. 12. 13:14
 6/13 anonim ***** válasza:
ha már a pocakodon észre vetted hogy nő ,akkor kimutatja a napközben elvégzett teszt is nem kell várnod reggelig :)
2013. dec. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
azt hittem csak reggelivel jó a teszt :) köszi :)
2013. dec. 12. 13:19
 8/13 anonim ***** válasza:
ha megcsináltad jelezz hogy mi van :)
2013. dec. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem akarlak hamisan biztatni,de gondoltam leírom,hogy anyum a húgommal négy hónapos koráig menstruált,és már elkezdett mocorogni is,a hugi amikor kiderült,hogy terhes,ő is vékony és nekem is hihetetlen,hogy ezt hogy lehet nem észrevenni,na mind1 lényeg,hogy van ilyen.(ez 14 éve volt)
2013. dec. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen hogy ezt megírtad pont erre voltam kíváncsi hogy történt e valakivel ilyen. amúgy én elhiszem hogy nem veszi észre valaki ha menstruál és kicsit is rosszul van nem a terhesség amire először gondol ink gyomorrontásra ilyesmire mert ugye a mensi kimaradása lenne a fő jel
2013. dec. 12. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!