Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár napja késik, tesztet még...

Pár napja késik, tesztet még korainak érzem, sok jel arra utal hogy terhes vagyok, olyan érzés napok óta mintha meg akarna jönni, kinek volt hasonló a terhesség elején?

Figyelt kérdés
4 napja kicsit görcsölök,a mellem 1 hete feszül,volt hányingerem is,szédelgek néha,szombaton úgy tűnt megjön,barnás folyás,kicsi vérzés,azóta semmi,de folyamatosan úgy érzem mindjárt megjön,tesztet megvettem ami 10 naptól mutatja ki a terhességet,de várok még vele.
2012. nov. 13. 12:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia! Ha már pár napja késik, nyugodtan tesztelhetsz! :-) Ha halványan is, de ha pozitív, kimutatja! :-) Szurkolok:-)
2012. nov. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi,kedves hozzászóló!
2012. nov. 13. 12:38
 3/12 anonim ***** válasza:

Jaj hát akkor csináld meg a tesztet és írj,hogy mi a helyzet!

Nekem 1 nappal mielőtt megjött volna,halvány volt a második csíkom!Hajrá!

2012. nov. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én a mensim vége után nem sokkal teherbe eshettem, mert alig elmúlt rá egy hétre már éreztem az általad leírt tüneteket. Vártam pár napot de még így is egy héttel korábban teszteltem minthogy meg kellett vona jönnie és kimutatta. Nem csak halványan, rendesen látszott, pedig olcsó rossmanos tesztcsík volt.
2012. nov. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló tüneteim voltak mind az ötször(jelenleg az ötödik babámat várom).KB:ez a mensi enyhe görcsöcskék 8hétig is eltarthatnak!

Megy a drukkom! :)

2012. nov. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
tesztelj !! :) már ki fogja mutatni !
2012. nov. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem is olyan érzésem volt, mintha meg akarna jönni. Már a menzesz előtt teszteltem 4-5 nappal és kimutatta, mégis azt hittem, tuti megjön, mert nagyon görcsölt a hasam és úgy is éreztem, mintha mindjárt megjön. Aztán elmúlt ez az érzés, közben vérvétel és 5. héten uh is kimutatta.

Én egyébként sosem bírtam kivárni a nem várt napját, mindig előbb kezdem a tesztelést:) De a pár napos késésnél már tuti, hogy kimutatja bármelyik teszt az esetek 90 szazalekaban, mert függ persze a peteérés időpontjától, de, ha a menzesz előtt volt 14 nappal, akkor majdnem biztos. Eleve, egy jobb teszt már az ovu utáni 10. napon is nagy eséllyel kimutatja. De vannak kivételek. Sok sikert! Tesztelj nyugodtan:)

2012. nov. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
majd írj drukkolunk.
2012. nov. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia,

ha már késik, akkor ki kell hogy mutatssa a teszt, ha terhes vagy.


Én ma vagyok a 16. dpo-n és ma reggel teszteltem egy olyan erős pozitívat, hogy szinte a kontrollcsiknál is erősebb. :)

Én mondjuk (mivel mértem a hőmet) a reggeli hőből is biztos voltam, hogy babát várok, mivel kb. 5 nappal ezelőtt elindult felfelé és azóta 37-37,1 között ingadozik - igaz, még mindig nem hiszem el - szürreális élmény! :) amúgy semmi egyéb tünetem nincs, jól érzem magam! :)


A lényeg, hogy csak bátran, aztán írj, hogy mi az eredmény! :)

2012. nov. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
na, reggel teszteltél??? :-)))
2012. nov. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!