Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van minden peteéréskor...

Miért van minden peteéréskor fehér szagos folyásom?

Figyelt kérdés

Kb 2-4 napra jön elő ez...

Ahogy megfigyeltem csak peteéréskor van ez...ahogy elmúlik ,megszűnik ez !!! Nem viszket,nem ég,semmi mellékdolog

Tényleg ettől lehet ? Másnak is van ilyen ?


2013. dec. 12. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem fehér, hanem áttetsző, és nem szagos, hanem édeskés illata van olyankor.
2013. dec. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is van... És csak peteérés környékén, nekem inkább ilyen krémes és mint az előző válaszoló írta inkább édeskés illata van. Fogalmam sincs miért jön ez elő.
2013. dec. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem ovukor nyulos,amolyan "vizestejes" szinü,nem büdi. Nem vagyunk egyformak,neked igy jelez a szervezeted,hogy ovud lesz/van. Az ilyenkori nyak ugy van "kitalalva",hogy nem annyira-vagy egyaltalan nem-savas,tehat tovabb maradnak eletben a spermiumok.:-)
2013. dec. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!