Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A progeszteronkrém okozhat...

A progeszteronkrém okozhat fals pozitív tesztet?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem halvány, elég jól látható a csík.
2013. dec. 13. 13:33
1 2
 1/11 Lienah ***** válasza:
Egyik orvos ismerősöm mondta nekem, hogy fals negatív van, de fals pozitív nincs...
2013. dec. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem,biztos hogy nem!gratulálok!
2013. dec. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én pont a progeszteronkrém kapcsán olvastam, hogy okozhat, de nem tudom, én nem használtam ilyet. Menj inkább egy vizsgálatra el, az a biztos. Drukkolok, hogy baba legyen.
2013. dec. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hol olvastad, kedves 3.?
2013. dec. 13. 14:04
 5/11 anonim ***** válasza:
A tesztek nem a progeszteron szintet nézik hanem a HCG szintet. Szóval nem hinném, hogy ez produkálhatna fals tesztet. Arról sem tudok, hogy a progeszterontól beindulna a HCG termelődése, de lehet, hogy az én biológiai ismereteim hiányosak.
2013. dec. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam, hogy az nem tartalmaz hcg-t. Egyetlen egy fórumon olvastam itt, hogy pozitív lett a tesztje, kente magát progi krémmel, de nem akart erősödni a vonal, hanem halványodott. Azt írták neki, hogy a krém okozta a pozit, de hogy honnan vették ezt, azt nem írták. De akkor annak a lánynak csak egyszerűen babája volt, csak nem maradt meg?
2013. dec. 13. 14:41
 7/11 anonim ***** válasza:
3. vagyok, próbáltam megkeresni, de nem találom azt az oldalt, pedig valamikor a héten olvastam hormonzavarok kapcsán. De egyáltalán nem biztos hogy így van, lehet, hogy csak rémisztgetés volt azon az oldalon valaki részéről. Szerintem biztosat így is, úgy is csak doki tud mondani.
2013. dec. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem csinal fals pozitiv tesztet.Ugy tudom csak egy kicsit magasabb alaphot de azt sem veszesen.Egyebkent meg a krem raadasul nem is olyan eros.Szoval ha pozitiv lett a teszted akkor gratulalok.
2013. dec. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ma csináltam még egyet és kábé ugyanolyan erős lett, vagy talán egy ici-picit erősebb. A következő néhány napban tesztelni fogok, hogy lássam, erősödik e. Köszönöm szépen a válaszokat.
2013. dec. 14. 07:47
 10/11 Lienah ***** válasza:

Olvass utána a HCG-nek, és szerintem keresd fel a nődokit!!!

Boldog babavárást!

2013. dec. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!