Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue teszt - 10 perc...

Clearblue teszt - 10 perc után leolvasott pozitív eredmény lehet fals?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap reggeli első vizeletből csináltam. Kb. öt perc után láttam egy halovány csíkot, viszont a kazettában a fehér rész is olyan kékesre színeződött, így nem tudtam, hogy ez most akkor mi is.

Igazából meg is feledkeztem róla, de az előbb ránéztem, és letisztult a fehér rész, határozott kereszt van az eredmény ablakban. Olvastam a tájékoztatóban, hogy 10 perc után nem megbízható az eredmény.


Szerintetek? Ha nincs baba, odarajzolódhat valamitől? :)



2013. márc. 19. 10:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia csinálj még egy tesztet...mennyit késik??? Ha már meg kellett volna jönni akkor elég egy olcsóbb teszt is...szorítok neked!!!
2013. márc. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem ez baba lesz. Mikor nem várod? Szerintem csinálj egy másik fajta tesztet is. (nekem az olcsóbbak jobban beváltak)
2013. márc. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Első vagyok, írd meg majd az eredményt!!!
2013. márc. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nagyon kedvesek vagytok, köszönöm :)

Tegnap kellett volna megjönnie. Asszem délután elcsattogok a patikába.


Jaj de remélem, hogy nem csak a szervezetem szórakozik velem :D

2013. márc. 19. 10:18
 5/18 A kérdező kommentje:
Holnap reggel - ha nem felejtem el a pohárba pisilést :D - jövök! :)
2013. márc. 19. 10:19
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
Kíváncsian várom, szorítok neked...első voltam...
2013. márc. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%
Várunk. Én a harmadik kisfiammal voltam úgy, hogy éreztem, babás vagyok. Ugye hangulat ingadozás, mellérzékenység. Na de a kimaradt előtt teszteltem napokig. Persze, negatív lett mind. Aztán egy szerda reggel a nemvárt utáni napon, megint teszteltem. Kivártam az időt és a negatív eredményt bosszúsan behajítottam a fürdőszoba szekrénybe. Mérges voltam, megfogadtam, hogy kivárom az egy hetet és csak akkor tesztelek újra. Vasárnap reggel jutott eszembe, hogy kidobjam a tesztet. Kivettem a szekrényből és ott volt rajta két szép csík. Hát nem tudtam, hogy sírjak, vagy nevessek. Másnap az újonnan vásárolt teszt is kimutatta már azonnal. Szóval minden esélyed megvan.
2013. márc. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%

Én a keresztes clearblue tesztről sok rosszat hallottam.


Itt is írják: [link]


Meg eszembe jutott egy régi kérdés is:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Neki is fals pozitív volt. Drukkolok neked, és szerintem inkább valami másik tesztet csinálj, ne ilyet.


Az is igaz, hogy 10 perc után nem megbízható az eredmény. Nekem hagyományos tesztem volt, amin 10 perc után jött csak elő 2. csík. Nem volt terhes.

2013. márc. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 frászkarikaborsó ***** válasza:
32%
Tuti babát vársz. Gratulálok :)
2013. márc. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
46%

8-as, persze, amiket belinkeltél, ott a teszt ablakban a csík vékony volt, holott lehet halvány, de vastagnak kell lennie, mint a másiknak kb.

Én mindkét terhességemnél Cleablueval teszteltem, nagyon sok tesztet elhasználtam (30-40 teszt). Valóban, volt 1-2-szer, amikor nem voltam terhes, de volt egy nagyon halvány vékonyka csík, ilyenkor inkább hibás a teszt. De a terhesség alatt korai tesztelésnél is volt vékony csík, ami később vastagodott és terhesség volt.

Tehát, ha a második csík vastag, akkor 100%, hogy van HCG hormon, teljesen mindegy, halvány vagy sem. A vékony nem biztos (de lehetséges, főleg korai tesztelésnél), ilyenkor érdemes újból tesztelni.

A kazettás rész valóban elszíneződik egy pillanatra kékesre, amikor szivódik föl a vizelet, ez normális. Ha már sok a HCG a szervezetben, akkor már ilyenkor a kékes elszíneződés ellenére is lehet látni a második csíkot, de ha kevés, akkor csak miután elmúlt a kékesség, ami pillanatok alatt lemegy.

A tapasztalataim alapján én azt gondolom, hogy a kérdezőnek pozitív volt a tesztje. Azért ismételd meg, én is megismételném, de tuti, hogy terhes vagy. Gratulálok (bár még halkan)!:)

2013. márc. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!