Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon halványra sikerült a...

Nagyon halványra sikerült a terhességi teszten a csík. Viszont pár percig megvoltam róla győződve, terhes vagyok. Csakhogy azóta eltűnt. Lehet csak odaképzeltem?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy a legutolsó menstruációm november 9-én kezdődött, most pedig december 17. van és ma elvégeztem egy terhességi tesztet mert még mindig nem jött meg. A tesztel minden rendben volt a "-" jel megvolt rendesen viszont a "I" jel (hogy pozitív legyen) már csak forgatva volt épphogy csak talán talán látható ami 30 perc elteltével el is tűnt. Most akkor én terhes vagyok vagy nem? Két nap múlva elmegyek a nődokihoz is mert a mellem és az alhasam is fáj illetve néha erősebben néha gyengébben még hányingerem is van az elmúlt 3-4 napban. Nagyon szeretnénk már kisbabát... attól tartok, hogy csak beképzelem magamnak a terhességet, viszont azért másfél hetet csak nem késik, mert én azt "játszom" hogy terhes vagyok... gondolom... A válaszokért és véleményekért előre is köszi.
2013. dec. 17. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Bizony a beképzeléstől is késhet. Reggeli elsőből tesztelj, az valós eredményt ad.
2013. dec. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon halvány volt a csíkom,megkérdeztem a kollegámat,akinek 3 gyereke van:D,azt mondta "bizony,a halvány csík is csík " :D A nőgyógyásznál negatív lett,aztán otthon megint pozitív,majd köv. héten már a dokinál is pozitív.Úgyhogy van esélyed,remélem összejön!
2013. dec. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én januárba vettem egy elég drága tesztet, meg is csináltam és negatív lett. Mikor letelt a 4o perc, (akk már nem volt érvényes a tesz) eg halványan volt egy 2.csík is de nem bíztam benne elmentem orvoshoz és megállapította h terhes vagyok. Már 2 hónapos a kisfiam. Csinálj 2.tesztet és irány az orvos. Ezt tudom javasolni.
2013. dec. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :) Fogok még egy tesztet csinálni, de az ünnepek miatt a héten el s megyek a dokihoz is! :)
2013. dec. 17. 18:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Na mi lett?? Én ma jártam pont így, volt egy halvány csík, de aztán eltűnt, most nem tudom mi van vajon.
2014. jan. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!