Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Duphaston segíthet abban,...

Duphaston segíthet abban, hogy terhes legyek? Szedtem clostilt is 5 napig. Alacsony a progeszteron szintem. A mensim rendszeres 28-30 a ciklusaim.

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Abban segíthet, hogy terhes MARADJ.


Fogantatáskor a méh még nem áll készen a baba fogadására, de a tüszőrepedésb után visszamaradó tüsző ekkor elkezd progeszteron hormont termelni. Ez az, ami megvastagítja a méhnyálkahártyát a beágyazódáshoz, és ami egyben terhességfenntartó hormon - menszesz előtt, illetve szülés előtt leesik a szintje. Ha gyógyszerrel mesterségesen magasabban tartjátok a progeszteronszintedet, az segíthet abban, hogy a baba megtapadjon, beágyazódjon és ne vetélődjön el.


Magában a fogantatásban nem segít.

2009. nov. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyan Utrogestant szedtem,de azt hiszem a hatóanyag ugyanaz,progeszteron. Nekem segített!:-) Én úgy szedtem,hogy ciklus 3. napjátol 8. ig closty..aztán a 14. naptól utrogestan! Nem szabad abbahagyni amíg nem tudod sikerült e! Ez a gyógyszer a beágyazódást megtapadást segíti! Nagyon fontos a terhesség fenntartásához a progeszteron!!! Sok sikert!!!
2009. nov. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!