Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Influenzás voltam, gyógyszerek...

Influenzás voltam, gyógyszereket szedtem, azt hittem, emiatt késik. A teszt viszont negatív, rá egy hétre pedig pecsételősen megjött. Péntekre van dokinál időpontom. Valakinél volt már ilyesmi?

Figyelt kérdés

Nem védekezünk, de nincs kimondottan babaprojekt. Ha jön, szeretettel várjuk, de kicsit megszeppentem...

Így utólag visszagondolva mintha érzékenyebb lettem volna szagokra, de se mellfeszülés, se aluszékonyság...


2009. nov. 25. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
ha a teszt negatív volt, akkor nem voltál terhes, ergo ezek nem terhességi tünetek voltak...vagy mostmár van pozitív teszt?
2009. nov. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs... Csak kombinálok :)
2009. nov. 25. 11:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem se volt terhesség, ha negatív volt a teszt.
2009. nov. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!