Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 hetes terhes vagyok. Árthat...

4 hetes terhes vagyok. Árthat a babának, ha olyan helyre megyek, ahol napokig dohányfüstben kell lennem?

Figyelt kérdés
Nemrég tudtam meg, én természetesen azonnal letettem a cigit. Viszont karácsonyra vidékre készülök a szüleimhez, ők mindketten dohányoznak, ráadásul bent a házban, zárt térben is. Egyelőre még nem akarom elmondani nekik, hogy babát várok. Lehet baja a gyereknek attól, hogy 3-4 napig a füstös levegőt kell szívnia?

2013. dec. 18. 13:27
 1/10 FKKTorp ***** válasza:
Nem ajánlatos cigifüstben lenni. :(
2013. dec. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ez elég nagy baj. :(

A párommal semmiképp sem akarunk senkit sem beavatni a dologba legalább a 12. hétig, vagy amikor már biztos, hogy minden rendben van.

A szüleim háza meg ilyen modern, amerikai konyhás cucc, tehát azt sem tudom megoldani, hogy ne legyek egy légtérben a cigifüsttel.

Azt sem szeretném eljátszani, hogy nem megyek, nem megyünk el hozzájuk karácsonykor.

2013. dec. 18. 13:34
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire "szigorúak" a szüleid, esetleg beszéld meg velük, hogy életmódot változtattál, nemrég letetted a cigarettát, és szeretnéd ha amíg ott vagytok nem dohányoznának a lakásban mert nem akarsz elcsábulni, elég nehéz így is kibírnod cigi nélkül..stb..stb.


Jobb ötletem nincs:)

2013. dec. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! A szüleim jól ismernek, pontosan tudják, hogy ha én leteszem a cigit, akkor vagy halálos beteg, vagy pedig várandós vagyok. :)

Lehet hogy mégis kihagyom az idei családi karácsonyozást.

2013. dec. 18. 14:09
 5/10 FKKTorp ***** válasza:
Ha nagyon nem szeretnéd elárulni és nem tudod őket rávenni, hogy ne dohányozzanak melletted, akkor én is azt tudom javasolni, hogy inkább hagyd ki. Nem tenne jót.
2013. dec. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
9%
6. hétig nem emgy át semmi a magzatba, tehát annyit árt amennyit egyébként is neked árt. Ö még nem kap belöle.
2013. dec. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Igen, art a babanak. Mi a fontosabb, hogy nem mondod el vagy a baba egeszsege es elete. En vagy nem mennek (es nem is mentem) olyan helyre, ahol dohanyoznak vagy szolnek. Mast nem lehet csinalni.
2013. dec. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
6os ez nagy butasag, mar bocs...
2013. dec. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Egyáltalán nem butaság. 6. héten alakul ki a köldökzsinor és akkor csatlakozik rá a magzat az anya anyagcseréjére. Az emberi szervezet ezt jól kitalálta épp azért hogy aki kicsit késöbb veszi észre a terhességet ne legyen gond ebböl. A 6. hétre a legtöbb nö rájön hogy babát vár. Nézz utána hogy igy van.
2013. dec. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, én idén vagyok ebben a helyzetben megkérdezhetem tavaly te hogy oldottad meg, elmentél végül, vagy mivel szerelted le őket? Köszi
2014. dec. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!