Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan, hogy amikor...

Volt olyan, hogy amikor először terhes lettél a jel az volt, hogy nem fájt mensi előtt ahogy szokott? Vagy pont fordítva, ugyanúgy görcsöltél, és mikor kimaradt csak a teszt erősítette meg?

Figyelt kérdés
2013. dec. 16. 21:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia.Hát nekem úgy a 7.hétig olyan görcseim voltak hogy azt hittem akármelyik pillanatban megjohet.Csak nemvart után egy héttel teszteltem,mert biztos voltam benne hogy megfog jönni
2013. dec. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

ugyan úgy görcsöltem, mint mikor meg akar jönni az olyan gyengébb nálam....volt egy két nap mikor erősödött....

Egészen a 13 hétig eltartott....

Sőt a mellem is ugyan úgy fájt, és a hangulatom is ugyanolyan volt.

2013. dec. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem a világon semmi sem fájt, pont ez volt a gyanús, mert mensi előtt már görcsölgetek pár napig, de akkor semmi nem fájt.
2013. dec. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nálam is az volt a jel, hogy nem volt semmi jel, de semmi görcshöz hasonló érzés se, semmi mensire utaló jel vagy érzés nem volt. csend volt a szervezetemben. várható mensi előtt 2 nappal pozitívat teszteltem
2013. dec. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ,mentek a zöld ezek érte!Szerda,csütörtök felé kéne megjönnie,de olyan furán érzem magam,igaz fájdogál a hasam ,de melleim is ami nem szokott..kíváncsi leszek mi lesz ebből:)
2013. dec. 17. 13:23
 6/14 anonim ***** válasza:

Én nagyjából tudtam, mikor kell megjönnie, hő alapján, és a nemvárt nap körül volt egy olyan napom, mint mikor megjön. Szóval reggel erős görcsök, aztán estére már csak az a fajta fájdalom volt ami azt szokta jelezni, hogy a görcsölés elmúlik. És vér egy csepp sem, ekkor már tudtam, hogy valaki rejtőzik odabenn!


Szurkolok, hogy összejöjjön nektek is az angyalkátok!!!

2013. dec. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,remélem úgy lesz..bár most is érzem a hasamat,és ez bizonytalanít el,de akkor van akinek ugyanolyan mint mikor megjön,csak épp nem jön meg:))
2013. dec. 17. 14:51
 8/14 anonim ***** válasza:
Szia...Nekem is voltak igen eros gorcseim, de talan egy hajszallal volt gyengebb mint mensikor.Erre utolag visszagondolva jottem ra.Ennek ellenete nekem meg is jott de sokkal enyhebben.Aztan a reggeli meg magasabb ebredesi hom kesztetett arra hogy teszteljek.Es a teszt pozitiv lett.Kivanom hogy neked is az legyen...
2013. dec. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Sajna hőt nem mértem ebben a ciklusban,még ez az első védekezés nélküli hónap,de hátha:)

2013. dec. 17. 22:36
 10/14 anonim ***** válasza:
Van valami változás? Drukkolok!!!
2013. dec. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!