Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki szeretne 2014 januárjában...

Ki szeretne 2014 januárjában teherbe esni? Lenne kedve beszélgetni?

Figyelt kérdés
Mióta próbálkoztok? Hány évesek vagytok? Miért pont januártól? Mindenre kíváncsi vagyok :) Illetve, aki szeretne erről beszélgetni, egy "sorstárssal" nyugodtan írhat privátban is.
2013. dec. 20. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Ti?
2013. dec. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mi most kezdtük el a héten, 25-re nem várom. 20-23 évesek vagyunk, családcentrikusak. Azért éppen most, mert szeptemberbe szeretnék szülni, szerintem az a legideálisabb. Röviden, tömören ennyi :)
2013. dec. 20. 09:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! :)

Nekünk ez a 2. próbálkozós hónapunk a párommal. én 20 ő 26 éves. Szívesen beszélgetnék. :)

Vivi

2013. dec. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia mi 4 hónapja vagyunk rajt a kistesó programon. Én 22 a párom 24. Van már egy másfél éves lányunk (aki szeptemberi :-) )

Remélem a január sikeres lesz mindegyikünknek :-)

2013. dec. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szia

A párom 37 én 26 éves vagyok. Van egy 18 honapos kisfiunk és szeretnénk egy kistesot.

Jó lenne ha januárban összejönne, az első elsőre sikerült :-D

Jó lenne beszélgetni akár emailben is vagy facebookon esetleg külön csoportban :-)

2013. dec. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia!Mi is babát szeretnénk.Mi már 8hónapja próbálkozunk sajnos eddig sikertelenül.Reméljük hogy ebben az évben összejön.
2014. jan. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Sziasztok

Összejött 6 hetes kismama vagyok :-D

2014. jan. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 eszter888 ***** válasza:

Sziasztok!

Én is szívesen csatlakoznék hozzátok mert én szeretnék babát de a párom még nem,úgyhogy kicsit szomorkás vagyok ez miatt,de gratulálok az utolsónak :-)

2014. jan. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!