Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hetem van még a nem vártig,...

Ketteske kérdése:

1 hetem van még a nem vártig, és olyan feszítő érzést érzek a méhemnél. Olyan furcsa. Nem görcs, mint mielött megjönne, csak nagyon feszít. Ez lehet baba?

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Akár lehet az is. Én is 1 héttel a nemvárt előtt ezt éreztem, meg nagyon fel voltam puffadva. A nemvárt előtt 2 nappal , halvány pozit teszteltem.
2009. nov. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vagy az, vagy nem az.


Nekem kétszer volt ilyen, egyszer sem volt baba. Harmadjára nem volt ilyen. Azonban ekkor babás lettem. Na, ezt add össze...


Egy hét múlva kideürl.

2009. nov. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem 3 napom van a nemvártig,de ugyan ezt érzem már napok óta!

Remélem babásak vagyunk titokban! :)))

2009. nov. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
huuu, én is remélem. nekem elmúlt ez a furi érzés. csak 3 napig tartott. 5-6 napom van a nemvártig.
2009. nov. 26. 14:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lett anno nálad, baba volt? Most én is ezt érzem, nekem már a 4. gyerkőcöm lenne, az első háromnál nem emlékszem már, hogy éreztem e ilyet , vagy sem. Pont egy hetem van a nem vártig és feszít a méhem.
2011. ápr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!