Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez egy normálisnak mondható...

Ez egy normálisnak mondható görbe?

Figyelt kérdés
[link]
2013. dec. 20. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:

19-20 ciklusnap között lehet hogy megvolt az ovulációd, de biztosat holnap vagy holnap után lehet erre nézve mondani.

A gép rosszul húzta be a vonalat, az biztos. Viszont aktus meg nem volt, így baba nem esélyes ebben a ciklusban.

2013. dec. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon rosszul írja az 1., ha nem ért hozzá, minek ad tanácsot az ilyen???


A 16. napon lehetett az ovud és mivel előtte volt szex, elvileg lehetséges a terhesség, de ennyiből még semmire se lehet következtetni.

2013. dec. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ha csak a görbét nézem, én is a 16-dik napra tenném az ovut. Csak fura, mert az ovu fájdalmat a 18-dik napon éreztem. Nem az miatt tettem fel a kérdést, hogy lehet-e ebből baba (ahhoz még korán van) hanem hogy egyáltalán ez egy "egészségesnek" mondható görbe-e.
2013. dec. 20. 21:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen ez egy normálisnak mondható görbe.

Az 1 válaszoló meg valamit nagyon féltre nézett

2013. dec. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hat nem tom de en is a 19.-dik napot vagy az akörülit kockaztatnam meg. Nekem is volt mar olyan,hogy az ovu elött 3-4 nappal volt nyulos folyasom es megsem akkor volt ovum,mert nekem 2 dolog az ami tutira tudja jelezni,az egyik,hogy ovu utan 2 nappal kezd el fajni 2 oldalt a mellem a masik meg az,hogy ovu elött 1 nappal megnö a "szexualis ehsegem".:-D Egyebkent a Te esetedben en meg majd kivancsi lennek a következö napokra is.
2013. dec. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A görbéd tekintetében szerintem is akkor lesz jól átlátható, ha megvan az egész ciklus görbéje. Kicsit cikk-cakkos, de ez sok mindentől lehet. Szóval légy türelmes, kíváncsi leszek az egész hónapra!
2013. dec. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok és nem néztem félre, tanfolyamon tanultam meg a módszert, 8 éve használom mind gyermekáldás mind fogamzásszabályozás céljából, a ciklus.hu pedig egy gép, és nem alkalmaz minden szabályt pontosan. (Egyébként a jelzett ovulációs fájdalom is engem igazol.)

De várjuk ki a végét.


Kérdező, majd írd meg kérlek hogy hogyan alakult tovább.

2013. dec. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!