Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség 9. hetében két...

Terhesség 9. hetében két percig tartó nagyon erős erős nyillalás mindenképp vetélést jelent? Vérzés nincs. Bevérzés van a petezsák mellett.

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ügyelet.
2010. júl. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal menj orvoshoz! Ezt így nem lehet megállapítani...
2010. júl. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azonnal menj orvoshoz,nehogy valami baja legyen a babának!Szorítok hogy ne legyen semmi bajotok!majd írj hogy mit mondott a doki!
2010. júl. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mindenképpen orvos. Nem akarlak megijeszteni, de nekem így halt el a babám. Kb. 9 hetes terhes voltam, egy délután rövid ideig tartó elég erős görcsöm volt, vérzés semmi. Másnap mentem védőnőhöz, helyettesítő doki volt, nem az enyém, aki azt mondta, semmi baj, ez normális, szedjek magne B6-ot. Meg sem vizsgált. Mivel nem tudtam pontosan az utolsó menzim időpontját, beutalt uh-ra, hogy pontosítsák a terhességi hetet. Másnap elmentem, ott pedig közölték, hogy nem dobog a szíve, így 2 napon belül már műtöttek is.... Tehát, mindenképpen menj orvoshoz és ragaszkodj az uh-hoz!!! Pedig nekem teljesen egészségesen indult a terhességem, semmi bevérzés nem volt, már láttuk a szívdobogását is előtte való héten. :(


Kívánom, hogy semmi baj ne legyen és írd meg mit mondtak!

2010. júl. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

kedves utolsó !


nekem is igy halt meg a 10 hetes babám... csak rózsaszin folyás görcs sem volt és neki se látták már a szivhangját ...

2010. júl. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát a babám jól van, növöget, voltam az ügyeleten, azt mondták azért van mert abbahagytam az utrogestant (orvosi javaslatra tettem) most meg folytatnom kell. A hematüma sajnos nem mozdul, nem akar eltűnni. Azt mondta az orvos hoyg kétesélyes:-(
2010. júl. 17. 15:53
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

én 15 hetes vagyok, nekem is van hematómám a baba mellett, de még nem szívódott fel. Az orvos annyit mondott, hogy nem szabad olyan durván és gyakran házaséletet élnünk...

2010. júl. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok: neked mit mondott az orvos a hematómára?
2010. júl. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy minden rendbe van!!! :D Kívánom, hogy ezután se legyen semmi probléma és örömteli, egészséges terhességed legyen!
2010. júl. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!