Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az Elevit szedését a tervezett...

Az Elevit szedését a tervezett terhesség előtt 1-3 hónappal javasolják. Én már 2 hónapja szedem, de sajnos még nem estem teherbe. Ha lejár a 3 hónap, abba kell hagynom a szedését vagy folytathatom tovább?

Figyelt kérdés
2008. júl. 14. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan szedheted, bár én eléggé meghíztam tőle
2008. júl. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az elevit csak megfelelő vitaminokkal segiti a szervezeted, az elevit nem segit a teherbeesésen. Én 8 hónapig szedtem folyamatosan mire sikerült teherbe esnem.

Szóval ne hagyd abba. Vegyél inkább ovu tesztet, hogy a megfelelő időpontban legyetek együtt.

2008. júl. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan folytathatod, nem teszel vele kárt magadban, mi több, mint másfél éve próbálkozunk. At Elevit csak a szükséges vitamint pótolja a szervezetedben.
2008. júl. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szedheted, de abba is hagyhatok, hiszen azt mondják, hogy vagy a tervezett terhesség előtt 1-2 hónappal, vagy pedig ahogy a terehesség a tudomásodra jut! Szerintem akkor sem leszel elkésve, ha akkor kezded szedni amikor megtudtad, hogy kismama vagy! Én is szedtem 3 hónapig, de én kicsit meghíztam tőle, ezért úgy döntöttem, hogy majd ha kisbabát várok folytatom a szedését! Szorítok, hogy minél előbb jöjjön nálatok is a gólya :) !!
2008. júl. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én az újat szeretném majd elkezdeni szedni.
2008. júl. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia.Én fél éve szedem és még nem vagyok terhes.Ez csak egy vitamin,nyugodtan szedheted akármeddig!
2008. júl. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!