Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet-e a ciklus 9-10. napjan...

Lehet-e a ciklus 9-10. napjan ovulacio, menstruacio utan 4-5 nappal?

Figyelt kérdés
2009. nov. 26. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet,de akkor annyival rövidebbnek kell lennie a ciklusnak. Kb. akkor 24 vagy 25 napra jön meg.
2009. nov. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azert nem ertem, mert eddig mindig rendszeres 29 napos ciklusaim voltak.Ez a masodik honap a babaprojectel...elozo honapban minden rendben ment 2 napig volt pozi az ovulacios teszem, ebben a honapban egyszer sem, es nem ereztem ovu fajdalmat, pedig mindig szoktam...
2009. nov. 26. 10:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt olvastam, hogy a ciklus 10. és 17. napja között a legvalószínűbb a fogantatás.
2009. nov. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem lehetséges mensi utáni ovu,de nagyon ritka.

Nekem most mindn nap feljebb megy a hőm,pedig szerintem még pém sem volt.Nem tudom mi van ilyenkor,a mensim is nemrég múlt el,de csatolom a görbémet:

[link]

Lehet,hogy ovum van?Szerintem nincs,mert nem hinném,hogy ennyi idő alatt megérett volna a tüsző.Mert ugye mensi alatt nem érhet...és nekem ilyenkor lent szkott leni a hőm.Lhet ebben a hónapban nem is lesz pém:(

2009. nov. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsónak. 24-én voltál nőgyógyásznál. Mit mondott? Nem látott esetleg megrepedni készülő petesejtet?
2009. nov. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves Előttem szóló:

Sajnos nem emiatt mentem nődokihoz,de azért megnézett hüvelyi uh-n is,és közölte ,hogy csak sok kicsi tüszőt lát.De miét csak az egyik oldalon nézte meg?

Ráadásul ez a mensim sem volt olyan mint szokott,és a hőm ilyenkor mindíg lent van.Sűrűn járok pisilni(ezért mente el hozzá-de mondta minden ok),nem is vagyok felfázva.Ez előtti ciklusom kezete okt.19 volt,5 napig tartott--ahogy szokott.Most 2 napott késett is ráadásul.Ez van,de köszi az érdeklődést:)

2009. nov. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem is ez lenne a kérdésem...Ma vagyok a 6. napon és a hőm leesett 36,2-re, tegnap félig páfrányos volt a mikroszkóp és a nyák tojásfehérjés...ez fura. Clostit szedek, 3. hónapja
2009. nov. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

15:19-es vagyok

Szerintem a peteérés az egy folyamat.Mensi első napjáól kell értelmezni,ugyanis az számít a ciklus első napjának.Elég érdekes az is,hogy miért érne meg hamarabb mint félidő?Mi okozhatja ezt?És miért van késői ovu?Neharizzatok,de nekem ez magas még mindíg:(

2009. nov. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!