Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő után érdemes...

Mennyi idő után érdemes orvoshoz menni, ha nem sikerül teherbe esnem?

Figyelt kérdés

Kb 3 hónapja próbálkozunk, h. babánk legyen mégsem akar jönni!Kérdésem, hogy mikor menjek orvoshoz, hogy segítsen vagy meddig várjak vele? Nem szeretnék éveket várni, kísérletezni. :( Adjatok ötletet!Köszönöm

Sosem voltam beteges,gyenge szervezetű,ezért nem értem mi a baj,tudom mindenkinél máshogy van,de nem tudom meddig van az az egészséges időszakasz ,amíg próbálkozni lehet..? lehet túlságosan akarom.? Törpe mikroszkópot használok,eddig még sem segített:(


2007. okt. 7. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.3 hónap az nagyon keve´s,pláne,ha gyógyszert is szedt´l.Fö a türelem.Az orvos is még csak azt mondsaná.Nekünk egy évünkba került,mire sikerült.Minnél többet gondolkozol rajta,a pszihéd anna´l inka´bb leblokkolja a szervezeted.Pro´ba´ld másra terelni a gondolataidat.

Az ege´szse´ges próbálkoza´si idö,1-1,5 év.Csak uta´nna kezdik vizsga´lni,hogy nincsen e valami elzáródás,vagy gyulladás,stb...Nyugodtan hidd el,mert az én orvosom is ezt mondta nekem.Mikor ma´r azt mondtam,hogy majd jön amikor akar,lenyugodtam(11hónap után.),akkor lett a tesztem pozitív.Kívánom,te is nyugodj meg,élj ege´szse´gesen,és jönni fog a baba,amikor ö tudja,hogy itt az ideje.

25hetes kismama.

2007. okt. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én kilenc hónapot "bírtam" várni csak, de az én ciklusom nagyon rendszertelen volt, minden hónapban azt hittem, hogy teherbe estem, mert napokat késett. Végül is én főleg emiatt mentem el viszonylag hamar, és az orvosom se nagyon tiltakozott, hogy minek mentem MÁR, és írt is fel peteérés serkentőt, mert nemigen volt peteérésem.

Szóval a 3 hónap próbálkozás még nagyon kevés, még várjál pár hónapot. Figyeld a ciklusod, hogy rendben van e, és türelem!

2007. okt. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani, ha rendszeres szexuális élet mellett egy év alatt nem lesz terhesség akkor el kell menni kivizsgáltatni, mert akkor esélyes a meddőség. még van 9 hónapod, hogy sikerüljön szóval nyugi.
2007. okt. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1 év !!!hamarabb felesleges, inkább addig természetessen probálkozzatok..
2007. okt. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!