Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek petefészek-cisztája...

Akinek petefészek-cisztája van (nem PCOS), milyen tüneteket tapasztalt, amit a ciszta okozott? Hallottam olyat is, hogy "kipukkadt", - olyankor éreztetek vmit, vagy vérzett esetleg?

Figyelt kérdés
2009. nov. 26. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt....fajdalmat nem okozott egyaltalan, de valami borzalmas verzessel jart amikor kifakadt napokon at...
2009. nov. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Kinek milyen érzés, ezt embere válogatja.

Én pl iszonyatosan görcsöltem, és nagyon sokat véreztem, mikor kipukkadt a cisztám. De ez változó.

2009. nov. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mekkora volt a cisztátok?
2009. nov. 26. 17:38
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem a bal petfészkemben 55*65mm es ciszta volt mielött kiderült kimaradt a mensesem hát mikor kipukantsemmit nem éreztem csak egy kis nyilalást!
2009. nov. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. nov. 26. 19:23
 6/6 anonim válasza:
Fogamzásgátlót szedek, és a 7.szemnél sötét barna, masszaszerű vérzésem volt. Nagyon megijedtem, elmentem nőgyógyászhoz, aki UH-val megállapította, hogy 3.5x3,5cm-es cisztám van és kipukkadt. Ezért volt a vérzés. 2napig. Más tünetem nekem volt.
2010. jan. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!