Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet egy lány akár egy csepp...

Lehet egy lány akár egy csepp ondótól is terhes?

Figyelt kérdés
Miután szexeltünk a barátnőmmel /gumi nélkül/ kimentem mosdóba, és láttam hogy a péniszem hugynyílásában volt egy kis ondó, de nem jött ki, se az aktus során. Nem jött meg neki egy napja már, nyugtassatok meg hogy azért hogyha nem élvezem tele csak épp hogy olyan a farkam vége belül, akkor az nem veszélyes! Fiatalok vagyunk még aránylag egy gyerekhez! :(

2013. dec. 23. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát sajnos nem tudlak megnyugtatni! Egyetlen ondósejt kell a megtermékenyítéshez.
2013. dec. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 szántóvető ***** válasza:
nem élveztél el?neked aztán van önuralmad.simán teherbe eshet egyetlen csepptől is.
2013. dec. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha gumi nélkül szexeltetek akkor anélkül is lehet terhes hogy bele élveznél. Az előváladékban is lehet sperma.


Veszélyes "játékot" játszotok, szexuális felvilágosításkor lógtatok a suliból?

2013. dec. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Lehet terhes. Egyetlen egy elég.
2013. dec. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, lehet terhes, a cseppnél még kevesebbtől is. Ha most "megússzátok", akkor jegyezd meg az izgalmat és tanulj belőle - és olvass utána, hogy már az élvezés előtt is jöhet ki a péniszből sperma.
2013. dec. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
vegyen egy tesztet és vége az izgalomnak..
2013. dec. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
Nálunk 2,5 év alatt egyszer teherbe estem a megszakításos védekezés mellett,mivel a párom sosem ment el bennem így valószínűleg az előváladéktól sikerült,sajnos el is vetéltem még az elején,de nekünk nem lett volna probléma,mert van egy 2,5 éves fiunk.
2013. dec. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 csimbile válasza:
Igen, sokan nem tudják, ha szeretkezel és áll a cerkád akkor ha behatolsz , van némi kis csepp attól is lehet valaki terhes nem kell valakit tele lőni ahhoz :)
2015. nov. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hogyan lehet ilyenfiatalon sexpartnert talalni?
2015. dec. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!